Autor Wątek: Jak zrobić ciemny oil finish ?  (Przeczytany 898 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Jak zrobić ciemny oil finish ?
« 01 Sie, 2021, 20:18:53 »
Jak w temacie, wczoraj po degustacji złotego napoju bogów w klubie przyjaciół piwa ;), udałem sie na stronę, albowiem szalety miejskie nieczynne są po godzine 00 00 w ... dobra starczy ;D

W koszu z makulaturą zauważyłem że wystawało coś co wygląda jak główka do gitary - wyciągnąłem i znalazłem dosyć mocno sfatygowaną kopie warlocka na wpół zdartym lakierem i nawet pickupy są - gryf wydaje sie prosty, jeszcze nie sprawdzałem pręta ale wiosełko zabrałem do domu celem odratowania. Ze szlifem progów itd sobie poradze ale...no własnie - chce zedrzeć korpus do końca i uzyskać ciemno brązowy kolor a'la SG Faded. Myślałem, żeby na topie jeszcze wcześniej nakleić fornir, ale nie moge znaleźć takiego co nie jest podklejony fizeliną :/

Widać że wiosło tanie, podejrzewalem przez chwile że to jakiś stary ran, ale porównałem zdj w internecie i na 90% to rysiek warlock bronze.

Jak sie do tego zabrać ? Po prostu kilka warstw oleju dać czy potraktować korpus bejcą ?
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Daj najpierw fotki jak to wygląda, a później daj fotki tego co chcesz osiągnąć. Będzie łatwiej.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
3004 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2008, 13:41:47
wysłana przez nikt
14 Odpowiedzi
6113 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2008, 23:34:22
wysłana przez g-zs
15 Odpowiedzi
17354 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2010, 13:21:32
wysłana przez Tomek Martyniak
6 Odpowiedzi
3378 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2016, 21:56:21
wysłana przez Zorro
6 Odpowiedzi
7815 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2017, 11:08:13
wysłana przez Mat