Autor Wątek: [NGD] Ernie Ball Music Man Cutlass RS HSS  (Przeczytany 1091 razy)

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
[NGD] Ernie Ball Music Man Cutlass RS HSS
« 31 Lip, 2021, 20:23:01 »
Joł pany.

Średnio może wiosło wpasowuje się w kanony sevenstringowe  ;) ale kurna, to chyba najlepsze wiosło jakie miałem.

Wizualnie sprawa dyskusyjna, każdemu zostawiam do oceny. Mnie się podoba, a to najważniejsze ;) Ciężko zrobić dobre zdjęcie, to taka typowa Fiesta Red Fendera.

Trochę gratów ostatnio przewaliłem i najważniejsze dla mnie to: brzmienie, wygoda i trzymanie stroju, a tutaj dostajemy wszystko w komplecie. Ciężko mi jest wyobrazić sobie lepiej wykonane wiosło, lepszy osprzęt itp.

Check lista: uniwersalna dzięki HSS, stroi, zajebiste tremolo działające tylko w dół (żadnej zabawy w blokowanie mostu, tremol-no i innych gówien), nie brumi (układ wycinający brumy i wyrównujący głośność wszystkich 5 pozycji), progi z nierdzewki (nie muszę odwiedzać polskich lutników - największy props), regulacja gryfu w postaci kółka (nie szukasz pasującego klucza pół roku, jak to było z moim Gibsonem), gryf olejowany i woskowany (kto miał MM to wie, o czym mówię).

Jedyny minus to węższy niż standardowo gryf, nie każdemu musi to pasować.










Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
HNGD! Piękny smalcowany patyk w prążki! Smarowałbym. :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Już pisałem na pigmeju - kawał zajebistej gitary, 10/10. Bardzo zazdroszczę i sam kiedyś też na pewno będę chciał pełnoprawnego Music Mana, nachętniej St. Vincent, bo już w Sterlingu się zakochałem, a jaką torpedą dopiero musi być pełnoprawny MM.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Primo, to bardzo ładne zdjęcia, szanuję w opór bo sam jeszcze tak nie potrafię :D Drugo - marzy mi się w chuj Cutlass ale z innym układem pipaków (SSS  albo HS) także jak patrzę to bierze zazdrość, ale ta dobra :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
38 Odpowiedzi
25274 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2010, 14:39:59
wysłana przez James Dean
18 Odpowiedzi
12633 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 20:29:36
wysłana przez Br-Owca
3 Odpowiedzi
2270 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2019, 18:45:10
wysłana przez Bjørn