Autor Wątek: Reaper . Brak sygnału gitary .  (Przeczytany 2232 razy)

Offline brain666dead

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Reaper . Brak sygnału gitary .
« 21 Maj, 2021, 13:42:22 »
Witam po latach :)
Długi czas nie używałem reapera, po najnowszej aktualizacji wygląd zmienił się wg.mnie na plus , ale ...
Kiedyś na ścieżce po kliknięciu in wyświetlała się lista i tam mogłem zaznaczyć wejście sygnału , teraz jest to bardzo zmienione  i nie mam pojęcia jak pokazać reaperowi drogę do sygnału  :)dodam ze uzbrajam ścieżkę do nagrywania .
Gitarę mam podłączona do pod hd pro + liniowo do saffire pro 24 dsp + FireWire do kompa . System high Sierra 10.13.6
Bardzo proszę o pomoc
Pozdrawiam

Posty połączone: 21 Maj, 2021, 13:52:18
Witam po latach :)
Długi czas nie używałem reapera, po najnowszej aktualizacji wygląd zmienił się wg.mnie na plus , ale ...
Kiedyś na ścieżce po kliknięciu in wyświetlała się lista i tam mogłem zaznaczyć wejście sygnału , teraz jest to bardzo zmienione  i nie mam pojęcia jak pokazać reaperowi drogę do sygnału  :)dodam ze uzbrajam ścieżkę do nagrywania . Pelna aktualizacja wszystkiego .
Gitarę mam podłączona do pod hd pro + liniowo do saffire pro 24 dsp + FireWire do kompa . System high Sierra 10.13.6
Bardzo proszę o pomoc
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2021, 13:52:18 wysłana przez brain666dead »

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
teraz jest to bardzo zmienione  i nie mam pojęcia jak pokazać reaperowi drogę do sygnału  :)
Odpowiedź-nieodpowiedź: Też nie wiem i ogólnie nie trawię tego jak co wersję w Reaperze wszystko w interfejsie zmienia swoje umiejscowienie.
Moje rozwiązanie: od wersji 3.0 siedzę na tym samym theme (Options -> Themes -> Default_3.0). Dopóki ktoś kto ogarnia interfejs z 6.x nie odpowie to możesz się poratować w ten sposób :)

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Nie wiem czy w tym problem, ale u mnie pomogło powiększenie ścieżki w doku. W sensie tego pola które odpowiada za uzbrojenie nagrywania, gain czy routing. Wtedy pojawia się menu inputów.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Mikser na dole rozwiązuje dużo problemów tego typu, ale podpinam się pod @Majk - spróbuj jeszcze bardziej rozwinąć ścieżkę po lewej stronie jakby "w dół" i powinna wyskoczyć Ci zakładka "input"

Offline Frantick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 116
Jesli chodzi Ci o to jak wybrac z ktorego wejscia intefrejsu ma reaper zbierac dzwiek to jak klikniesz prawym przyciskiem w ikonke uzbrajania sciezki do nagrywania to pojawi sie takie menu:



badz jak rozciagniesz mixer do dostatecznie duzej wysolkosci to pojawi sie ta opcja EDIT: o tym juz @Majk wspomnial

« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2021, 18:58:48 wysłana przez Frantick »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
5843 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lut, 2012, 14:19:55
wysłana przez Drevniak
10 Odpowiedzi
3152 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2012, 02:14:22
wysłana przez mondomg
21 Odpowiedzi
8144 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Gru, 2014, 21:42:17
wysłana przez vastio
6 Odpowiedzi
3166 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Wrz, 2021, 21:31:01
wysłana przez OMSON
6 Odpowiedzi
3103 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2021, 16:42:12
wysłana przez rafalek