Autor Wątek: [NAD] Dopadają mnie nostalgia i sentymenty... MG Vulture 50  (Przeczytany 6206 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Siema,

dziś kolejny nowy nabytek... tym razem serio bak tu de past, bo nabyłem wzmaka od MG... już chyba z 10 lat nie miałem na własność dużego wzmaka od Pana Marka, już zapomniałem... jak to kurwi! :headbang: Miałem małe wzmaki, ale ten urywa dupę, przy czym jest mimo to bardzo uniwersalny. Kanał 1 to lajty, 2, 3 i 4 to odpowiednio: nakurw, rozpierdol oraz nakurw i rozpierdol. Z moją Buzzaro dogaduje się wprost IDEALNIE.

No to idę grać...

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Co Cię tak wzięło? Okazja nie do przegapienia czy aż tak Ci siedzi?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Co Cię tak wzięło? Okazja nie do przegapienia czy aż tak Ci siedzi?

Akurat dogadałem się z (jak się okazało cichym forumisiem) na taki deal, że Nam obojgu pasowało, więc żal było nie brać.

Inna sprawa, że pewnie sprzedam go kumplowi, który też go chce, a jak nie to go sobie na jakiś czas zatrzymam, zapomniałem serio, jak te wzmaki dobrze gadają, ile w tym mięsa i treści.

Generalnie plan jest taki by wylądował zamiast pełerbola i eMdżi mój ulubiony Savage...
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
MG to jest po prostu totalny cios, gdyby nie to, że na Vintage nie umiałem za chuj ukręcić brzmienia pod napierdalanie (trochę nie ta charakterystyka przesteru, w której się zakochałem) to pewnie do dzisiaj ten wzmak by u mnie siedział na jamie :D

Zomballo

  • Gość
HNAD! Na czym oparte ma kanały mordujące? Miałem Fendmessa, konstrukcja wiadomo, choć coś tam modowane było. Odsłuchowo niebiański wzmak. Zresztą na kanale Sina są próbki. Serio sam tęsknię. :D

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
@Zomballo widze tu potencjalny biznes dla ciebie, za tego parszala co go juz puscicles i wraca jak nieszczescie!

Zomballo

  • Gość
Szeryf zostaje. Mocno go nie doceniłem i się zaślepiłem gupią Mesą. Jeśli już, to dokupię jakiegoś nie za cichego rzeźnika i dlaczego musi to być Peavey.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
HNAD! Na czym oparte ma kanały mordujące? Miałem Fendmessa, konstrukcja wiadomo, choć coś tam modowane było. Odsłuchowo niebiański wzmak. Zresztą na kanale Sina są próbki. Serio sam tęsknię. :D

Np niby standardowo JCM800 (choć kiedyś Marka o to pytałem, to mówił, że to Rivera Knucklehead, i faktycznie, to kompletnie nie brzmi jak JCM800), MESA DR i SLO, ale... to nie są zrzyny, to nie brzmi jak żaden z tych wzmaków, po prostu wydaje mi się, że to były bazy pod jego pomysły, każdy z tych kanałów z Gain 2/10 kurwi bez TS... a na kanale 4 (niby SLO) jest po porostu masowy mord...
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Orange mode on
Spoiler

Orange mode off

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
True story: real Mesa vs Fendmess - na tej samej pace! W 3 kapele stoimy, z browarami, po koncercie. Jednogłośnie MG.
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mialem Ravena I, zaluje ze sprzedalem ale cusz zrobic, skoro nie uzywalem...... brzmial kozacko.....
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Jednogłośnie MG.
Tak myślę, że to nie było zaskoczenie, bo przecież taka była cała idea Marka dla tego modelu: wziąć zajebistość, ale bez wbudowanych wad.
Paczki z głów!

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
Też byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wzmacniaczy wykonywanych przez pana Marka. Ciekaw jestem czy gdyby firma MG powstała za naszą zachodnią granicą, to nie zrobiłaby teraz furory na całym świecie. Wiadomo, że i z Polski można się przebić czego dowodem jest chociażby Mayones czy Skervesen, więc może problemem jest to, że MG to bardziej manufaktura niż spora firma z całym zapleczem.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Ciekaw jestem czy gdyby firma MG powstała za naszą zachodnią granicą, to nie zrobiłaby teraz furory na całym świecie.

Taka ciekawostka, jakieś 10 lat temu, może ciut więcej, ugadałem test u pewnego znanego Jutubera o imieniu Ola dowolnego wzmaka od MG, gadałem o tym z Markiem i było blisko tego realizacji, ale nie doszło niestety to do skutku. Myślę, że taki test dał by bardziej solidnego kompa w tamtym czasie, niż wielka kampania reklamowa w najbardziej prestiżowym czasopiśmie branżowym. Te wzmaki są serio dobre, wczoraj jak byłem sam w domu, to zamiast nakurwiać na Pałerbolu, to katowałem 3 kanał (niby MESA DR) w Vulture bo... no jest zajebisty.

I jeszcze jedno, wzmaki od MG są bardzo, ale to bardzo podatne na to pod jaką kolumną siedzą, i bardzo się cieszę, że z Buzzaro jest tak pięknie, brak siary, grube pierdolnięcie z dołu i środka, brak świszczącej góry. Jest ok!

Mialem Ravena I, zaluje ze sprzedalem ale cusz zrobic, skoro nie uzywalem...... brzmial kozacko.....

Sprzedałeś jednak?
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.

Mialem Ravena I, zaluje ze sprzedalem ale cusz zrobic, skoro nie uzywalem...... brzmial kozacko.....

Sprzedałeś jednak?

No tak. A myślałeś, że będę czekał aż jakiś Twój znajomy będzie przy okazji kiedyś może jechał przez Olsztyn, żeby go wziąć Ci na testy? :D

W sumie - też bym tak myślał. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
@Stivo2005
Wielka szkoda, że nie udało się przetestować żadnego ze wzmacniaczy MG na kanale Englunda, bo rzeczywiście mogła być to świetna reklama. Jeśli to nie jest jakaś tajemnica, to z ciekawości zapytam co się stało, że to nie wypaliło. Zrezygnował pan Marek czy też Ola odmówił?
« Ostatnia zmiana: 04 Kwi, 2021, 20:15:47 wysłana przez mwczesniak »

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
@Stivo2005
Wielka szkoda, że nie udało się przetestować żadnego ze wzmacniaczy MG na kanale Englunda, bo rzeczywiście mogła być to świetna reklama. Jeśli to nie jest jakaś tajemnica, to z ciekawości zapytam co się stało, że to nie wypaliło. Zrezygnował pan Marek czy też Ola odmówił?

Chyba to nie jest tajemnica, mgliście to pamiętam, bo to już jednak lat trochę upłynęło... Ola był chętny, ale Marek nie miał wolnego ampa, by go posłać i chyba chodziło też o koszta i czas takiej operacji. Choć mogę coś pomieszać.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Reklama... no właśnie. Jakiś czas temu wymyśliłem sobie jaki chciałbym (kiedyś) wzmacniacz i rozpatrywałem najróżniejsze opcje kto mógłby mi go zbudować. O wzmakach Marka zapomniałem, tak po prostu zapomniałem. Uleciał mi z pamięci pod natłokiem tych wszystkich manufakturek i innych magików.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Zomballo

  • Gość
A tak w ogóle Stiv to gdzie wideło?
:fotki:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
I tak wszyscy skończymy z 5150.
B ( o ) ( o ) B S

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 765

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
A tak w ogóle Stiv to gdzie wideło?
:fotki:

U mnie ciężko z czasem, robota przytłacza, ale będzie.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
I tak wszyscy skończymy z 5150.
chyba ty

ja ze swoim chce być pochowany.
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
A jak on pierwszy zdechnie? :D
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
I tak wszyscy skończymy z 5150.

Kto wie. Się właśnie dzieje. Znajdź na zdjęciu Kempera ;)
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
3225 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Wrz, 2010, 23:00:14
wysłana przez domas
33 Odpowiedzi
16522 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2011, 08:36:49
wysłana przez Sikor
9 Odpowiedzi
3336 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2015, 20:56:11
wysłana przez sify11
13 Odpowiedzi
6578 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Wrz, 2014, 10:12:16
wysłana przez Omlet
Nostalgia cios

Zaczęty przez wuj Bat « 1 2 ... 5 6 » Muzyka

149 Odpowiedzi
20404 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2024, 00:16:25
wysłana przez spacelord7