Autor Wątek: [NGD] Mam długiego! (Elektryczny Daniel)  (Przeczytany 750 razy)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
[NGD] Mam długiego! (Elektryczny Daniel)
« 05 Mar, 2021, 10:03:48 »
Dawno mnie nie było. Tzn. byłem, bo was sobie podglądam, ale nie piszę ;) Przyszedłem pochwalić się nową długością.

Oto Elektryczny Daniel. Bździąg! (Takie dźwięki to z siebie wydaje)



29.75"
Już biegną nowe struny i chcę go finalnie w drop D. Tak, tak, w tym drugim D. A w zasadzie to w pierwszym.

Daniel jest ładny, jest lekki, ma dużą dziurę i dwie szminki. Jeśli ktoś lubi Telecasterowe bździąg to Daniel robi BŹDZIĄGDZIĄG!
Ale jak mu się skręci gałę i wypróbuje drugą szminkę to też umie być ciepły i miły. A w dwóch szminkach naraz to już w ogóle szaleje.

To fajny chłopak. Czuje, że będzie nam dobrze, a za jakiś czas może nawet się pokochamy. No ale nie zapeszam.

Zomballo

  • Gość
OOoo jaki ładny Danielectro! W bździągi umi a umi w kryształy? Z czego ma koprus? HNGD!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
@Zomballo On w kryształy umi bardzo, ale przy mnie to się tym raczej nie popisze. Ja prosty, postpunkowy chłopak jestem, kryształy to bym tylko potłukł (i to dosłownie... w domu po wybiciu 4tego zestawu kieliszków w ciągu roku uznaliśmy, że to nie dla nas i pijemy szlachetne wina ze szklanek po musztardzie XD).

Korpus ze świerku i top ze sklejki :D Z ciekawostek ma jeszcze aluminowe siodełko. Gryf klonowy i podstrunnica z pau ferro. Co dziwne myślałem, że skala będzie na początku trochę problematyczna, ale okazało się, że w ogóle nie jest to szczególnie odczuwalne. A ostatnio gram głównie na zwykłym 25.5" Tele, więc myślałem, że przy 29.75" to się obsram na rzadko.