Autor Wątek: Tune'o' o matic w 6 w 7demce.  (Przeczytany 7211 razy)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
I słusznie, bo to fakt. Obie na raz w siodełku nie opadały, ale mają lekko za małą średnicę i latają luźno. Można użyć deczko spraya do blokady gwintów.

No własnie przekrzywiały się tzn. siodełko opadało z jednej strony tylko.

Posty połączone: [time]23 Gru, 2020, 11:13:13[/time]
To "cos" o czym piszesz, jest mocno subiektywne. Ja zwyczajne nie szanuje firmy Gibson, powody juz wymienilem. Nie mam nic przeciwko projektowi LP czy pochodnym. Ale kazda gitara ktora wyglada jak lp nie jest powodem do walenia pozwami. Jesli firma musi zniszczyc konkurencje, bo nie potrafi sie obronic produktem, to cos jest nie tak, nie uwazasz?

Moim zdaniem kazdy kupuje sobie takie wioslo jak chce. Jesli jest endorserem jakiejs firmy to nie wydaje minsie ze ta firma ma wylacznosc. Ja po prostu nie lubie Gibsona, tak autentycznie.

Ja mam w dupie Gibsona jako firmę, lubie po prostu ich Les Paule. Koniec tematu. To w ogóle nie są problemy z mojego świata. Czy ja jestem endorserem albo producentem gitar żeby się martwić o takie rzeczy ? Interesuje mnie tylko sama gitara. Popatrzcie na Billa Kelihera - odszedł od Gibsona i jest teraz z ESP. Tak strasznie psy na nich wieszał, ale nie zmienia to faktu że oprócz gitar ESP dalej używa swoich starych, norlinowskoch LP customów Gibola a z BK-600 (eclipse, nie sparrowhawk) to go tylko dwa razy widziałem na scenie jak trzeba było skołować gitarę na szybko. Werjsa ESP to w ogóle jakis wirtual bo nawet go w ręku z nią nie widziałem.

Prawda jest taka, ze w chuj innych gitar ma wady konstrukcyjne, tylko że nie mówi się o nich. Od nienawidzenia są Gibsony. Podałem już wczesniej przykład floyd rosa i śrubek imubusowych w mostkach i rozchylonych głównek u innych producentów. Dorzućmy jeszcze fornir w topach od ESP zamiast prawdziwego klonu wzorzystego, stoptailem z nieregulowaną menzurą w PRSa (na szczęscie już wychodzą z tego), łamiące się główk w wielu gitarach z floydem itd.

« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2020, 11:14:24 wysłana przez Chomick »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
6937 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2008, 22:24:38
wysłana przez dr.evil
5 Odpowiedzi
2945 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2012, 14:11:52
wysłana przez pitu
2 Odpowiedzi
2630 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2012, 23:41:53
wysłana przez pele
7 Odpowiedzi
2395 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2019, 12:18:50
wysłana przez Zomballo