Autor Wątek: Kemper power rack za Mesa boogie roadster  (Przeczytany 3374 razy)

Offline Kudlaty321

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Kemper power rack za Mesa boogie roadster
« 21 Lis, 2020, 20:09:20 »
Witam wszystkich,
Jakiś czas temu podjąłem decyzję o sprzedaniu/ zamianie mojego Kempera. Zgadałem się z gościem który wstępnie chce sie ze mną zamienić za mese boogie roadster combo.
Napaliłem się trochę na tą mesę, a nie chce sobie strzelić w kolano stąd moje pytanie do Was, myślicie że to opłacalny deal bez dopłaty z żadnej stron ?
Co do Kempera to sprzdaje go oczywscie z przełącznikiem nożnym oraz z casem (Western Case).

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Który Kemper i w jakim stanie Mesa ma lampy?

Co prawda tylko dwa razy grałem na takim combie Roadstar, ale mam podstawy by twierdzić, że jest to najlepsze combo ever.

Posty połączone: 21 Lis, 2020, 21:01:50
Który Kemper i w jakim stanie Mesa ma lampy?

Co prawda tylko dwa razy grałem na takim combie Roadstar, ale mam podstawy by twierdzić, że jest to najlepsze combo ever.

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Kemper „ma wszystkie brzmienia”. Mesa swoje. Znasz? Lubisz?

Offline Kudlaty321

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Wrzuce linka do mojego Kempera i do aukcji mesy.
Zebrałem troche opinii i ponoć słabo jest to dla mnie oplacalne.
Co do lamp w Mesie, nie są oryginalne, a gość mówi ze chyba jakies JJ są wsadzone, dodatkowo jest to wersja z transformatorem.
Co do ogrania, to jutro testuje mese ale head + kolumna

aukcje:
Kemper : https://www.olx.pl/oferta/kemper-profiler-powerrack-remote-set-western-case-gwarancja-CID751-IDHn46c.html#7886630ae7
Mesa : https://www.olx.pl/oferta/mesa-boogie-roadster-2x12-combo-custom-engl-marshall-CID751-IDGv5Fp.html#e93a3f9008;promoted

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
W tym przypadku dopłacasz 1k za czerwoną skórę aligatora.

zamiana fajna opcja, ale nie 1:1

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Zastanów się, bo z tą Mesą się ożenisz. W obecnej chwili jest niesprzedawalna, a na pewno nie za taką kwotę jak wisi. Już widzę jak zlatują się chętni kupić 100W, 50kg COMBO MESY za 8,5 koła  :) Kempera wystaw na Reverbie, na pewno znajdzie się chętny, a za kesz kupisz sobie cokolwiek.

Offline Kudlaty321

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
spacelord7 - mógłbyś podpowiedzieć w takim wypadku jaka byłaby sprawiedliwa opcja wymiany (z jaka dopłatą) ? Nie chce nikogo naciągnąć ani stracić stąd mój wpis. Co do skóry, to wiem, średnio mi to pasuje ale taka jest aktywna opcja.

zerotolerance - masz oczywiście rację dzięki !

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Najlepiej będzie jak zobaczysz jakie są ceny na reverb.com. Po wybraniu modelu produktu można tam też zobaczyć historię cen. W europie te mesy są droższe niż w usa i cena mocno zależy od stanu wizualnego.

Moim zdaniem Kempera sprzedasz za swoją cenę, a taką Mesę kupisz za 7k.

@zerotolerance ma rację. Ostatnio wisi po ogłoszeniach dużo hi endowych markowych wzmaków, których właścicielom żal oddać taniej, a których klientela nie chce bo wolą HT-1 albo Fractala.


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
Na orgu nie tak dawno był temat o roadsterach. Że drogie w eksploatacji (ilość baniek) i dużo więcej kręcenia niż w np. triplu.
Pogrzeb, poczytaj.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Kudlaty321

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Dobra, dziękuję za Wasze opinie, kolejny raz uratowały mi tyłek.
Dziękuję! :headbang:
PS jakby ktoś chciał coś jeszcze dodać z przyjemnością poczytam !

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Zadałem Ci pytanie/a. Odpowiedz, a nie lajkuj. Wtedy też sobie odpowiesz. Cena to kwestia względna.
A jak będziesz liczył co do złotówki, to?

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Ogólnie Combo Mesy będzie miało większy "headroom" od  Power Kempera,ale uniwersalność mniejsza Mesy i waga sporo większa, widzę, że te ogłoszenia już nieaktualne, wymieniłeś się?? 
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
widzę, że te ogłoszenia już nieaktualne, wymieniłeś się?? 

Może właściciel się z nią ożenił, jak pisał zero. Wiem co mówię, mam Roadkinga combo ;)
weimar guitar gently weeps

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
5863 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2009, 11:49:00
wysłana przez kryho
0 Odpowiedzi
1507 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2013, 20:45:57
wysłana przez Shargaroth
3 Odpowiedzi
2486 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lip, 2017, 15:33:41
wysłana przez bonedeth
0 Odpowiedzi
1280 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2019, 12:09:06
wysłana przez atomajzer