Autor Wątek: [NGD] ESP LTD EC1000 Special Edition  (Przeczytany 1641 razy)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
[NGD] ESP LTD EC1000 Special Edition
« 07 Lis, 2020, 12:30:56 »
Znowu kupił gitarę? Tak.
Czy to już choroba? Nie. Hobby ;-)

Na początku zaznaczę, że nie wiedziałem, że takie ec1000 wychodziły. Z hebanową podstrunnicą i takimi ładnymi, klasycznymi markerami. O ile to ładniej się prezentuje od ich standardowych wypustów.

Była okazja, nie wahałem się 5min i parę dni później była u mnie. Mega ładna gitara i w super stanie mi się trafiła.

Przetworniki w puszkach EMG81&60. Teraz stwierdzam, że to najlepszy zestaw od EMG. Te ich nowsze 57&66 i Hetfield też są ok, ale jednak stare, poczciwe 81&60 najlepiej żrą na mój gust.  Jebać ***. Ehę. Ehę. Modę ;-)

Wykonanie? Gdyby ktoś mi zakleił główkę to bym uznał, że to ESP. Mucha nie siada.

Suma summarum. Kolejna fajna gitara warta odnotowania.

Zdrówka wszystkim :-)





Reszta zdjęć:
http://imgur.com/gallery/emZrkVj

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Gratulacje! Fajne wiosło, szczególnie te markery. Mialem EC-1000 i były pofalowane i tak dobrze to nie wyglądało.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Fajoski! :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Nie wkurzają Cię te potki tak blisko?
Hebanowa podstrunnica czy aż tak ciemny palisander?
Jaki to rok?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Szczerze to nigdy nie miałem problemu z potkami. Nigdy podczas gry ich nie przesuwałem. I tutaj tego problemu też nie mam.

Podstrunnica wg specyfikacji to heban. Wygląda też na heban :-)

Markery super wizualnie na żywo wyglądają. Świecą się i są jednolite. Nie jak w Gibolach często, że każdy z innej parafii ;-)

Rocznik 2013. Przez ten czas chyba tylko leżała bo ciężko mi nawet małe ryski znaleźć :-)

Waży 3,9kg.

Gryf taki standardowy, jak w ESP.

Najważniejsze. Kurwi to tak, że zawstydza moje gitary obok za dwa razy tyle :-)
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2020, 20:56:34 wysłana przez october »
007

Zomballo

  • Gość
Kierwa chyba muszę odpuścić z szekterami na jakiś czas. HNGD!

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Zajebista. Ale jak już robili tradycyjne markety to mogli i tradycyjnie 4 gały dać. Mimo to i tak pikna.

Posty połączone: 08 Lis, 2020, 15:05:48
Zajebista. Ale jak już robili tradycyjne markety to mogli i tradycyjnie 4 gały dać. Mimo to i tak pikna.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Zajebista. Ale jak już robili tradycyjne markety to mogli i tradycyjnie 4 gały dać. Mimo to i tak pikna.

Posty połączone: 08 Lis, 2020, 15:05:48
Zajebista. Ale jak już robili tradycyjne markety to mogli i tradycyjnie 4 gały dać. Mimo to i tak pikna.

Gibol już kiedyś z nimi wygrał proces o to i nie mogą :/

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Miałem to napisać :-)

Jeszcze czekam na @Chomick ,że brakuje korpusu 5cm jak w customach ;-)
007

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Zajebista. Ale jak już robili tradycyjne markety to mogli i tradycyjnie 4 gały dać. Mimo to i tak pikna.

Posty połączone: 08 Lis, 2020, 15:05:48
Zajebista. Ale jak już robili tradycyjne markety to mogli i tradycyjnie 4 gały dać. Mimo to i tak pikna.

Gibol już kiedyś z nimi wygrał proces o to i nie mogą :/
Plus doświadczenie wykazuje, że im więcej gałek tym mniej grania.
Paczki z głów!

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
To jest z 2013 roku edycja? Bo jakiś czas temu w guitarcenter tez była z tymi marketami podobna,ale za chuk nie mogłem nic na ich temat znaleźć w necie,to chyba jakieś limitowane serie są tych ec-1000. Zajebista i gratulacje! Jak się ma do esp vipera?

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Też mi ciężko znaleźć informacje na ten temat. Z jednej strony była ta gitara robiona specjalnie na urodziny sklepu Thomann w limitowanej edycji. Z drugiej widzę podobna gitarkę na naszym guitarcenter. Więc pewnie trochę ich wyszło.

https://m.guitarcenter.pl/catalog/gitary/gitary/gitary-elektryczne/esp-ltd-ec-1000s-fm-stblk-special-edition

Porównanie z Viperem? Inny kształt, inne pickupy. Ale. Wstydu nie ma, a właściwie dumnie uniesiona głową do góry ;-)

W linku niżej są próbki tej gitary i w sumie potwierdzam, że ona tak się odzywa:

https://m.bonedo.de/artikel/einzelansicht/esp-ltd-ec-1000-fm-thomann-edition-test.html
« Ostatnia zmiana: 08 Lis, 2020, 20:49:39 wysłana przez october »
007

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Dokładnie o tą mi chodziło ,miałem kupić ale jak zobaczyłem ze nie full thickness to sobie odpuściłem,ale te block inlaye są duzo ładniejsze niż flagi :-)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Full thickness chambered ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan