Autor Wątek: Reaper - problem z eksportem do wav  (Przeczytany 2674 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Reaper - problem z eksportem do wav
« 14 Paź, 2020, 04:06:14 »
A moze nie tyle, co problem z samym eksportem, co problem z pozniejszym importem do Logic. Jak do niedawna wszystko dzialalo, tak i wzielo i przestalo. Tak jak juz wczesniej robilem pierdyliard razy, tak i teraz zrobilem eksport sciezek do wav, zrobilem import do logic i... sie sciezki z tymi w Logic nie zgrywaja, mimo dokladnie takiego samego tempa. Coz zem mogl spierdolic, ze tak sie dzieje i jak naprawic?


Tak zeby od razu uprzedzic, nie chce miksowac w reaperze, tenze sluzy tylko zeby drugi gitarzysta podeslal mi sciezki gitary. Ja mu wysylam projekt reapera z miksem perki, basu, on dogrywa, odsyla, ja sobie przerzucam do Logica i skladam do kupy. Tak to mi dzialalo bez zarzutu od dawna, no a teraz wzielo i sie zesralo. Jak robie import to sie kurde tempo nie zgadza i zaczyna rozjezdzac juz po kilku taktach. Zadnych zmian w sprzecie, czy konfiguracji nie bylo, soft w tej samej wersji.

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 367
Samplerate może?

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dziwne, bo zdaje sie wczoraj usunalem ten wpis, a jednak jest. Udalo sie wyczaic o co chodzi. Tzn dalej nie wiadomo czemu ale udalo sie naprawic. Problemem bylo to, ze z jakiegos powodu Reaper w ktoryms momencie zmienial tempo projektu (kazdego) o +1 bpm. Nie zwrocilem na to uwagi, no bo skoro ja sam przygotowalem projekt, ktory do mnie wrocil, na ucho bylo OK, to bylem zdziwiony ze nie bangla.

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Niezły bug. Dobrze wiedzieć.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
6426 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2011, 17:44:50
wysłana przez schecter
3 Odpowiedzi
2067 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2012, 08:14:56
wysłana przez escape_artist
2 Odpowiedzi
2275 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2014, 21:45:39
wysłana przez jankeros
2 Odpowiedzi
2149 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2014, 21:56:58
wysłana przez Mat
2 Odpowiedzi
2191 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2015, 10:51:20
wysłana przez capsoft