Autor Wątek: New Cabinet Day-mini fotoreportaż  (Przeczytany 13014 razy)

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Tak pozno ;/ biedaczek, no ale od czego jest ss.pl :)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ja nie wiedzialem, ze siodemkowcy sa tak gleboko zakonspirowani. Rozumiem ze Bulb jest kims w rodzaju Najwyzszego Komandora Swiatyni?

pozdro!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Gratz Musza - teraz opowiadaj jak Ci lezy brzmieniowo- do mnie ostatnio przyszedl Fireball w koncu i na Orange'u bardzo fajnie miota. Teraz tylko musze wymienic gitare :D

    Tak z drobnych przemyśleń po teście. Nie "piaszczy" Ci ten Fireball z Orangem? Bo zdaje się że z dwóch rodzai środka w Powerballu, Fireball ma tylko jeden, odpowiadający "open mid".
-Na ENGLu(V60), która ma lekko zamulony, "schowany?" charakter, musiałem wybierać "open mid" (wtedy nieźle gadało), bo "focused mid" był zbyt zmulony.
-Na Orangu(V30) zaś, wybrałem "focused mid" (i w przeciwieństwie do V60 brzmi fenomenalnie!), bo "open mid" jest zbyt jakby zpiaszczony.  (ten "open mid" na V30 to coś dla fanów fajfłanfajfziroł, bo też ma ten lekko suchy charakter przez który go pogoniłem :D)
    Teraz rozumiem czemu w topicu o Fireballu liczne głosy słyszano, że V30 z nim to średnie combo. Na szczęście przy PB nie mam problemu z doborem paki, każda przyzwoita dotąd się fajnie dogaduje po manewrach mid'a :). ALE, jeszcze nie miałem czasu nakręcić się gałami, mam straszny zapierdol ostatnio i mało spędziłem przy wiosłowaniu, więc te obserwacje mogą się drastycznie zmienić. Napisz jakoś obiektywnie jak to u Ciebie gada i może zarzuć setting.

BTW. Tak, Bulb jest tutaj guru ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Cze, 2011, 17:20:49 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
A jak PB wypada w miksie, nie ginie ?

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
U mnie siarka troche sypie, ale w glownej mierze ze wzgledu na gitare (a dokladniej drewno), co mnie generalnie na poczatku zmartwilo.
Pozniej podlaczylismy wioslo Dexa, chwila krecenia i naprawde git smiga. Moje odczucia? Lezy mi lepiej niz 6505 - ma
bardziej zwarte, przejrzyste brzmienie. Co do cleana, to szczerze mowiac, kompletnie mnie zadziwil - nie spodziewalem sie takiego kanalku czystego w konstrukcji de facto do napierdalanska - git majonez - rowniez przejrzyscie bez walenia w uszy gorka. Asap wymienie gitare-czyli za jakis miliard lat i jezeli wtedy nadal bedzie ten siarkowy przydzwiek (czego nie wykluczam :P) to bede kombinowal z paka.
Jest jeszcze opcja zeby u znajomego z salki obok, wybadac na Englu z v60kami - jezeli sie uda to dam znac co i jak ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
No to się nie myliłem. Spróbuj V60, będzie trochę gorzej w mixie i mniej klarownie, ale siara out. Mi też lepiej leży niż fajf łan (choć trochę inaczej bym ujął czemu), nawet w tej suchej konfiguracji "open mid"+Oranżada.

A jak PB wypada w miksie, nie ginie ?
A nie miałeś czasem Fireballa? Powinno być podobnie. Nie mam z obecnością w mixie problemów.

Tak ale mowil, ze to nie byl jego i mial go napade krotki czas.

Jak nie jego jak jego, używał go zanim dorwał Invadera. Chyba, że pogania pożyczony gear :D http://www.smnnews.com/board/archive/index.php/t-164629.html
« Ostatnia zmiana: 05 Paź, 2009, 17:49:13 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Mialem i mi nie lezal, nie ma takiego pierdolniecie jak 6505. Ale widze, ze sa gusta i gusciki :D Grunt, to, zeby wam sie dobrze gralo :)

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Rzuce galkami jak bede na probowni (teraz nie pamietam :D), czyli wtorek.

Edit:
Ok juz po wtorku (sic!), wczoraj zebralismy wzmeki i paczki z czesci pietra i poprobowalismy troche.
Paki ktore podlaczalem pod Fireballa to Engl standard (a wiec na v60), Laboga na v30 oraz moj Orange.
Powiem tak - na Englu Engl mi nie brzmial do konca (moze to wina tej konkretnej paki)- troche za bardzo mulilo, na Labodze siarka zmasakrowala mi twarz (ALE ona jest scieta. Dodam, ze np. B52 znajomego brzmi na niej calkiem ok). Niby Orange i Laboga na tych samych glosnikach, ale widocznie wylazi tutaj roznica materialow - Orange brzmi o wiele ciemniej (a dokladniej takim tlustym srodkiem) i nie daje tyle siarki.
Tyle zauwazylem.
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2009, 16:13:01 wysłana przez Owczur »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2548 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2008, 09:38:30
wysłana przez pan mikos
8 Odpowiedzi
3102 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2010, 12:13:57
wysłana przez PablosPortos
43 Odpowiedzi
23669 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2011, 08:27:04
wysłana przez regecore
1 Odpowiedzi
2752 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:22:24
wysłana przez zerotolerance
81 Odpowiedzi
43298 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Mar, 2020, 01:51:57
wysłana przez ITHMW