Autor Wątek: Nowy album Mastodon!!!  (Przeczytany 20710 razy)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Nowy album Mastodon!!!
« 19 Mar, 2009, 05:14:34 »
Cos Zaczyna sie wysypyp ciekawych płyt,oby tak dalej  :P
Szukajcie a znajdziecie  :devil:
Sie.. sie.. sie..

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #1 19 Mar, 2009, 05:39:28 »
Czekam z zapartym stolcem. Jeżeli okaże się chociaż w połowie tak dobra, jak "Lewiatan", to nie mam pytań :D.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #3 19 Mar, 2009, 12:43:05 »
Oo, zaraz obczaje myspace, lubie ich bardzo :)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #4 20 Mar, 2009, 07:46:29 »
Jeszcze nie obczajałem, ale biorąc pod uwagę te kawałki co im wyciekły gejspejsem czy innym gównem, czy raczej szkielety kawałków, to jednak będzie kupa a nie sieka... : /

Czas powrócić do Kobonga! Prbda, prbda!
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #5 20 Mar, 2009, 07:57:26 »
podobało mi się dopóki nie zaopatrzylem się w poprzednią płytę ;)

w zasadzie to nadal mi sie podoba, ale to są niemalże identyczne płyty... jakbym je sobie puścił na playliscie to nawet bym nie odczuł zmiany na inną ;) niby fajnie, ale takie coś troche mnie odrzuca

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #6 20 Mar, 2009, 09:59:38 »
podobało mi się dopóki nie zaopatrzylem się w poprzednią płytę ;)

w zasadzie to nadal mi sie podoba, ale to są niemalże identyczne płyty... jakbym je sobie puścił na playliscie to nawet bym nie odczuł zmiany na inną ;) niby fajnie, ale takie coś troche mnie odrzuca
Odrzuca Cię, bo wciąż grają dobrą muzę? Nie rozumiem takiego podejścia. W ogóle dziwię się, jak jesteś w stanie przesłuchać jakąkolwiek całą płytę skoro to i tak jedno i to samo. Zapętlić jednego tracka i o. A jaka oszczędność.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #7 20 Mar, 2009, 19:03:29 »
nie zrozumiales mnie do konca... nie mowie ze ta plyta jest kiepska, ale jest właśnie "wtórna". nie chodzi o to zeby nagrac dokladnie taka sama plyte chyba? tylko zeby nagrac dobra plyte z charakterystycznym stylem dla danego bandu, tzw wspolnym mianownikiem, inaczej mozna zrobic dokladnie tak  jak pisałeś, puscic 1 track i zapetlic. uwazam sie za dosc wybrednego sluchacza. tak jak odrzucaja mnie te wszystkie  amerykanskie zespoliki grajace na mesach, gdzie wszystko brzmi tak samo, ten sam schemat powielany ciagle od lat. i to mnie meczy w muzyce. dlatego osobiscie szukam po myspace mniej znanych bandów ktore jeszcze nie graja takiej wtórnej muzy...

zobacz np Toola. Porownaj sobie ich rozne plyty. sa świetne, sa w ich charakterystycznym stylu (wspolny mianownik) a jednak inne.. np 100000 Days i Lateralus. Plyty Riverside np Out of My Self i Rapid eye movement, tez sa w ich charakterystycznym stylu ale nie powiedzialbym ze te plyty sa identyczne. i tak mozna wymieniac, od tych bardziej znanych zespolow po te mało znane, czy nawet amatorskie...

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #8 20 Mar, 2009, 20:04:04 »
Na nowej płycie moim zdaniem własnie jest ta "innosc",cos ciekawego i nowego a zarazem słychac bardzo dobrze ze to 'Mastodon' Non stop jej teraz słucham i coraz bardziej mi sie podoba a szczerze powiem ze jakims wielkim fanem ich nie byłem. Ale obiektywnie stwierdzam ze to bardzo dobry krazek,sa momenty ze ciary przechodza i ma swietne brzmienie  :P
« Ostatnia zmiana: 20 Mar, 2009, 20:06:08 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #9 20 Mar, 2009, 20:13:10 »
DeathMaster, no ale ja nie mowie ze mi sie nie podoba. np "Oblivion" mnie rozkłada na łopaty, a tez nie jestem ich wielkim fanem, w zasadzie to do niedawna znalem tylko "sleeping giant", ale po przesluchaniu obu plyt stwierdzam ze powoli sie chlopaki zapętlają a to do niczego dobrego nie prowadzi ;)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #10 20 Mar, 2009, 20:20:56 »
DeathMaster, no ale ja nie mowie ze mi sie nie podoba. np "Oblivion" mnie rozkłada na łopaty, a tez nie jestem ich wielkim fanem, w zasadzie to do niedawna znalem tylko "sleeping giant", ale po przesluchaniu obu plyt stwierdzam ze powoli sie chlopaki zapętlają a to do niczego dobrego nie prowadzi ;)
Spoko stary,rozumiem doskonale o czym mówisz. Ale posłuchaj tego nowego albumu,ja czuje ze powoli dostaje pierdolca na jego punkcie  :o
Sie.. sie.. sie..

Offline hawk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #11 20 Mar, 2009, 20:25:57 »
To zdecydowanie jedna z najbardziej huiowych okładek płyt jakie widziałem :)
Across the field you see the sky ripped open, See the rain through a gaping wound..

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #12 20 Mar, 2009, 20:32:17 »
bywalo gorzej. ale chlopaki maja zajebisty image  ;)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #13 20 Mar, 2009, 21:02:16 »
Okładka w ich stylu,przynajmniej przyciaga uwage na półce z płytami chociaz kto teraz kupuje płyty w sklepie ;)  Mnie sie podoba ten obrazek,pojechany
« Ostatnia zmiana: 20 Mar, 2009, 21:14:03 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #14 20 Mar, 2009, 21:11:57 »
uwazam sie za dosc wybrednego sluchacza. tak jak odrzucaja mnie te wszystkie  amerykanskie zespoliki grajace na mesach, gdzie wszystko brzmi tak samo, ten sam schemat powielany ciagle od lat. i to mnie meczy w muzyce. dlatego osobiscie szukam po myspace mniej znanych bandów ktore jeszcze nie graja takiej wtórnej muzy...

zobacz np Toola. Porownaj sobie ich rozne plyty. sa świetne, sa w ich charakterystycznym stylu (wspolny mianownik) a jednak inne.. np 100000 Days i Lateralus. Plyty Riverside np Out of My Self i Rapid eye movement, tez sa w ich charakterystycznym stylu ale nie powiedzialbym ze te plyty sa identyczne.
1 akapit - tu się zgadzamy. ale to chyba normalne dla ludzi otwartych na nowe brzmienia.

2. i tu wychodzą różnice w naszych 'słuchach' - dla mnie płyty, które podałeś, są właśnie dobrym przykładem takiej durnej wtórnej powtórki. I to nie tak, że raz przesłuchałem i koniec. Akurat często to słyszę bo moja była słucha Toola a kumpel Riverside z kolei, także rozeznanie mam. I jak dla mnie to właśnie jest jedno i to samo, takie międlenie tego samego na śniadanie codziennie. Ale to bardziej do Riverside bym zastosował, bo Tool mimo wszystko mi się podoba, nie każdy i nie zawsze, ale jednak bardziej niż StronaRzeki.
IMO

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #15 20 Mar, 2009, 21:43:38 »
no z riverside to moze faktycznie srednio trafiony przyklad,  ale uwazam ze Tool akurat jest dobrym przykladem różnych płyt ze wspólnym mianownikiem.  na dłuższą metę to ten mini spór i tak nie ma większego sensu , więc kończę OT i dziekuje za dobrą wymianę zdań ;)

Offline bishu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #16 20 Mar, 2009, 21:50:26 »
a mnie zastanawia jak chopaki wokalnie wyrobią na żywo, bo wcześniej mieli małe problemy z odśpiewywaniem niekiedy, a ta pyta wokalnie jest mega zajebista. No i kiedy w końcu kurwa ich mac w dupe jebana dziesięc razy przez niedźwiedzia z syfem do Polandii zagrać koncert przyjadą....
« Ostatnia zmiana: 20 Mar, 2009, 21:55:29 wysłana przez bishu »

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #17 20 Mar, 2009, 21:56:53 »
bishu: jest klip na YT z oblivionem. no i wokalnie jest klapa, szczegolnie u perkusisty, a zespol jako calos tez jakos tak chaotycznie moim zdaniem brzmi :/

Offline bishu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #18 20 Mar, 2009, 22:18:04 »
Obejrzałem sobie i oblivion i divinations no i lekka rzeczywiście hujnia. U Branna Dailora słychac, ze jakby nie grał jednocześnie to by to duzo lepiej zaspiewał. Troy Sanders i tak śpiewa dużo lepiej niz kiedyś, a Brent Hinds przynajmniej mikrofonu nie zapluł. Także mimo wszystko jest postęp. Nie da sie ukryć że jednoczesne granie i śpiewanie nie jest dla każdego. Ale i tak czekam aż do Polandii przyjadą, żeby na własne uszy się przekonac co potrafią na żywo (no chyba że będzie nagłasniał ich koleś, który to robił podczas koncertu Toola w spodku).
« Ostatnia zmiana: 20 Mar, 2009, 22:20:28 wysłana przez bishu »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #19 27 Mar, 2009, 08:59:04 »
Death Majster - kurwa, to wszystko przez Ciebie!
Od paru dni słucham tylko Obliviona, a zwolnienie i solówki, tak od 3:20' kładzie mnie na łopaty - obie!
Leżę i kwiczę. Zakochałem się, czy jak???
Nasz gitarzysta się obsrywa Mastodonem od dawna, ja dopiero właściwie ich teraz obczailem. Ciekawie szyją na wiosełkach.
Oblivion... Oblivion!!!...
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #20 27 Mar, 2009, 09:06:05 »
A ja żeby Wam nie było zbyt błogo powiem, że nie lubię tego zespołu, ale za to bardzo lubię Chrisa Izaaka :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #21 27 Mar, 2009, 09:42:40 »
co do Mastodona- brzmią fajnie, nawet bardzo.. Wokal jak normalnie lubię growl tak ten mi się podoba.. Ale jedno mnie wkurwia. Oglądałem ich płytę dvd. I jest tam scena jak w studio wokalista mówi że to spieszenie się z nagrywaniem żeby zdążyć na czas przypomina mu coś czego nigdy nie robił, czyli pracę.. Kurde dlaczego w Polszcze tak nie można :(

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #22 27 Mar, 2009, 11:28:45 »
(...)Oglądałem ich płytę dvd. I jest tam scena jak w studio wokalista mówi że to spieszenie się z nagrywaniem żeby zdążyć na czas przypomina mu coś czego nigdy nie robił, czyli pracę.. Kurde dlaczego w Polszcze tak nie można :(

Bo to jest dobre do tematu o wkurwianiu się...

A Krzyś Izaak jest w pytę, bo ma fajny nos i robi fajne miny jak śpiewa ;)
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #23 27 Mar, 2009, 22:47:14 »
słucham właśnie nowej płyty i podoba mi się dużo bardziej niż poprzednie :). Ten gość ma wokal cholernie podobny do Ozzyego, a to duży plus :). Na poprzedniej płycie nie uwidaczniał tego wcale..

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Nowy album Mastodon!!!
« Odpowiedź #24 27 Mar, 2009, 23:43:42 »
Chris Izaak zalatuje pedalstwem, ale w cumie co tutaj tym nie zalatuje ?:D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1056 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2018, 18:55:07
wysłana przez Widek
0 Odpowiedzi
875 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2018, 14:21:26
wysłana przez glassprison
22 Odpowiedzi
8843 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2020, 12:46:39
wysłana przez g-zs
41 Odpowiedzi
9628 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2022, 08:43:31
wysłana przez markuspoland
0 Odpowiedzi
761 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2020, 19:41:54
wysłana przez IndependenT