Autor Wątek: Seymour Duncan OMEGA  (Przeczytany 1470 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 980
Seymour Duncan OMEGA
« 20 Sie, 2020, 22:19:11 »
George Lynch Screamin Deamon tak genialnie spisuje się pod gryfem i jest tak czytelny artykulacyjnie, że tylko jeden pickup był wstanie spasować się w parze.

Nasłuchałem się próbek i twierdzę, że OMEGA to najbardziej czytelny humbpod most jaki mógłbym sobie wyobrazić przy jego specyficznym nasyceniu.

PERYFERIE mam w dupie. Nie moja muza. Natomiast Omega po testach MERROW'a zwróciła moją uwagę na tyle by wybulić w granicach 700zł na ten przetwornik.

Powiem krótko. Dostajecie dokładnie taka czytelność i genialnie wyważoną kompresję jaką słyszycie tutaj.



Uwielbiam to usunięcie dolnych częstotliwości i uwypuklenie środka wraz z czystą, ale nie przekompresowaną górką.

Wspólnym mianownikiem z Lynchem jest czytelność dźwięków przy akordach i specyficzna sztywność, która genialnie przebija się przez instrumenty. Lynch ma więcej basu ale w innym wymiarze i nie dudni pod gryfem jak Jazz czy 59 bo oryginalnie to przecież pickup pod most. Moim zdaniem pasmo Lyncha i Omegi dają genialny klimat. Wiosło potrafi zagrać ciężary jak rasowy Gibol a pickupy rozłączone na cewki ostro konkurują mi z Fenderem i pickupami Custom Shop 69.

POLECAM W CHUJ taki mod.


INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
1950 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2015, 23:07:30
wysłana przez Olcha