Autor Wątek: [NGD] Zachorowałem na Skervesena - tym razem 8  (Przeczytany 27839 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Pierwsi z brzegu https://www.stkguitars.com/
Pierwsi z brzegu, że niby na pęczki ich jest? :) Raczej nie, już widzę ile to dodatkowych problemów. Wg tego rysunku wpuszczają tuleje w gryf i potem od góry naklejają podstrunnicę? A co jest potem między łbem tulei a podstrunnicą? Pył z klejem czy pusto? Czyli jak dasz odpowiednio BARDZO dużą siłę to możesz nawet odkleić podstrunnicę? A jak potem dokładnie trafisz z otworami w gryfie i korpusie? A jak tuleja w gryfie się poluzuje i będzie obracać w środku, bo drewno przecież pracuje? Może mają jakieś wideło jak to robią.





Omson - to nie są rzadne pseudo technikalia.
Niestety są, a Ty bezrefleksyjnie brniesz coraz bardziej - zamiast tego eskalujesz cyrk posługując się jakimś bełkotem marketingowym.
O czym konkretnie mówisz? Konkretnie.

Cytuj
Po mojemu - bez pierdolenia (sorry Skervesen, nie chciałem tak dosadnie) - zwyczajnie jest problem z dostępnością czarnych wkrętów, wiec po polsku dojebaliście czym było pod ręką, co w miarę znosi stres.
Jeszcze raz zatem :) Czarne pękały, zostały zastąpione takimi z innym łbem i niepękającymi. Nie ma tu filozofii i żadnego Twojego "mojenia". OK?... :)

Chyba, że jednak jesteś jednym z tych najbardziej męczących typów faceta, co zawsze musi mieć rację. Oczywiście no offence, ale jeden taki (bezdzietny) mówił mi jak chować syna, drugi mówił jak się lata na paralotni (nie widział nawet na własne oczy), jak powiedziałem, że latałem ponad 10 lat. Zaraz będę miał "przekonanie graniczące z pewnością", że to Ty pracowałeś tam, nie ja.
« Ostatnia zmiana: 24 Cze, 2020, 00:53:24 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
4469 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2010, 08:11:10
wysłana przez Rachet
7 Odpowiedzi
2081 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2012, 17:06:18
wysłana przez deathtom
0 Odpowiedzi
1163 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2014, 14:20:58
wysłana przez Guitar Spot
1 Odpowiedzi
3635 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2017, 13:21:51
wysłana przez Aga_Wl