Autor Wątek: [NGD] Zachorowałem na Skervesena - tym razem 8  (Przeczytany 27991 razy)

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero

Omson - to nie są rzadne pseudo technikalia.

Niestety są, a Ty bezrefleksyjnie brniesz coraz bardziej (tak - celowy ortograf miał podkreślić szyderę, doskonale zrozumiałem przesłanie). Myślałem, że się trochę przystopujesz, ale nie. Więc ok, chodziło o zwykły feedback dotyczący produktu, jego estetyki, jak potencjalnie może postrzegać to klient (skąd wiesz, że np nie ja w przyszłości?) - zamiast tego eskalujesz cyrk posługując się jakimś bełkotem marketingowym. Wystarczająco wyłożył Ci to @Zomballo - jeśli faktycznie mówimy o merytoryce (gdzie koślawą jej formą zasłaniasz wydźwięk pytania), a nie czystej estetyce, na która zwróciłem uwagę.  Po mojemu - bez pierdolenia (sorry Skervesen, nie chciałem tak dosadnie) - zwyczajnie jest problem z dostępnością czarnych wkrętów, wiec po polsku dojebaliście czym było pod ręką, co w miarę znosi stres. Ot co - zero filozofii. W jaki sposób możecie bajdurzyć o ustawianiu płaszczyzny podając dziesiętne mm, jak samo drewno to materiał, który pracuje relatywnie  do warunków otoczenia, typu temperatura, czy wilgotność i (choćbyś zaginał czasoprzestrzeń frazesami panie Uju) nie jest stabilne na tyle, żeby takie wyliczenia zachować na stałe - tym bardziej pieprzyć o utracie gwarancji jak ktoś to rozkręci? To są wszystko naczynia połączone, a nie, że pierdolniesz śruby z adamentytu i reszta problematyki nie istnieje. Zdajesz sobie z tego sprawę? Bo @Commelina (tak zakładam, postrzegając go jako profesjonalistę) wie o tym doskonale, jako lutnik - dlatego zastanawiam się - czy jako człowiek od PR w Skerve, nie powinieneś był już dawno inteligentnie ukrócić tej cyrkowej eskapady na rzecz dobrego wizerunku firmy?

@Algiz cebulactwo z powodu zwykłej opinii? Bitch please ;) Ja nie komentowałem gustu @nerozume - nie moja sprawa, co mu się podoba, albo na co nie zwrócił uwagi / nie przeszkadza mu -  generalnie gratuluje mu zajebistego badyla - ale chyba mam prawo do w miarę kulturalnego wyrażenia swojej opinii, jak jest foto gity na forum, na dodatek jednej z zaprzyjaźnionych manufaktur na sevenstring? Tak czy nie? Zastanów się chłopie i ogarnij kontekst, zanim coś wtrącisz... A kontekst nie jest taki, że się przyjebałem o inny kolor śrub, bo mnie dupa boli, że ktoś ma gitarę. Na wszelki wypadek napisałem - żebyś nie miał problemu ze zrozumieniem.
« Ostatnia zmiana: 23 Cze, 2020, 23:03:11 wysłana przez OMSON »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
4475 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2010, 08:11:10
wysłana przez Rachet
7 Odpowiedzi
2085 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2012, 17:06:18
wysłana przez deathtom
0 Odpowiedzi
1168 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2014, 14:20:58
wysłana przez Guitar Spot
1 Odpowiedzi
3664 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2017, 13:21:51
wysłana przez Aga_Wl