Autor Wątek: RRXT24-7 - ktoś widział / macał?  (Przeczytany 2750 razy)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
RRXT24-7 - ktoś widział / macał?
« 04 Cze, 2020, 10:25:14 »
Co prawda chwilowo fundusze zamroziłem, ale leży mi na koncie 700 eur na siódemkę.

Póki co najprawdopodobniej kupię drugiego solara V. Chyba że mi się uda przymierzyć do jakiegoś super strata ze skalą 26.5 i mi przypasuje, to otwiera trochę więcej opcji.

Ale na razie wpadł mi w oko ten jackson. Kształt RR to moje dawne marzenie, więc poważnie się nad nim zastanawiam. https://www.jacksonguitars.com/gear/shape/rhoads/x-series-rhoads-rrxt24-7/2916678503

Ostatnio czytałem, że jakościowo te ich gitary są niezłe. Natomiast jakość Solarów trochę poznałem, i mimo pewnych problemów jest to całkiem solidne wiosło. W serwisie nawet byli pod pewnym wrażeniem, co mnie bardzo ucieszyło. Więc nie chciałbym zrobić głupoty i kupić paździerza. Czy ktoś miał ostatnio w rękach jakieś nowe wiosło jacksona z tej serii X, produkowanej w indonezji?

Drugie pytanie, to czy ktoś gdzieś widział w Warszawie jakiegoś nowego jacksona RR? Chociażby RRXMG. Bo musiałbym się  do niego przymierzyć. Nie wiem czy niesymetryczne rogi i mniejsze wyprofilowanie krawędzi nie będzie mi wadziło, bo także jeżeli chodzi o wygodę Solar jest dla mnie super.

Aha, w obydwu przypadkach pickupy raczej wymienię. Jackson jest tańszy, więc pewnie od razu set black winter czy coś takiego kupię. Dlatego tym że pickupy jackson może mieć kiepskie się nie martwię.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
Ja macałem Thomsona i wyższego Monarkha jakiś czas temu. Aha i białą Vkę King V z główką 3+3. Wszystkie były mocno meh. Wiały taniochą, zrobieniem na odpierdol. Lekkie, jak zabawki trochę. Vka grała całkiem elo, reszty nie podłączałem, bo nie miałem ochoty nawet. Miałem jednocześnie wtedy EC Nergala i LTD barytonowe Hetfielda i obie to były W CHUJ lepsze, jak prawdziwe, solidne skurwysyńskie badyle. Ja bardzo jestem wyczulony na ten element. Jakość materiałów i odczucie z trzymania w łapie.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Dzięki! To trochę studzi zapał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2005 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2013, 20:00:57
wysłana przez Ewolter
2 Odpowiedzi
1986 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2014, 21:23:50
wysłana przez tanczacybanan
0 Odpowiedzi
1471 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Cze, 2015, 11:30:06
wysłana przez Stachu
9 Odpowiedzi
5388 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2016, 14:22:01
wysłana przez vastio
2 Odpowiedzi
2640 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Paź, 2017, 11:17:38
wysłana przez Konik1883