Autor Wątek: Ostrzeżenie  (Przeczytany 4318 razy)

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Odp: Ostrzeżenie
« 27 Maj, 2020, 16:37:26 »
Od sprzedaży wysyłkowej zawsze można odstąpić a towar zwrócić. I tu ponownie kwestia uczciwości sprzedawcy..

Nie zawsze, bo tutaj obowiązuje umowa pomiędzy dwiema osobami fizycznymi.
Jedyne co pozostaje autorowi, to skorzystać z rękojmi, o ile towar miał ukryte (słowo klucz) wady.

Jaki wałek? Sorry ale trochę to nie fair wobec mnie, w tym momencie jestem tutaj postrzegany jako „oszust”, gdzie ewidentnie tak nie jest, bo sytuacja nie wyglądała tak jak opisał to OP.
Także może wstrzymajcie się z osądami, nigdy nikogo nie oszukałem ze sprzedażą sprzętu,to tylko hobby.

Nie piję do Ciebie personalnie, wykorzystuję nazwę tematu.
Nie oceniam. Sam się nauczyłem, żeby nie handlować via priv, bo potem niczego nie można udowodnić żadnej ze stron. Mogę Ci nawet przyznać rację, bo nikt nie wie, jak się dogadywaliście i na jakiej podstawie oceniany był stan gitary. Takie wrzucanie własnych zdjęć z opisem "oszukał mnie, bo miało być inne" nie jest dla mnie żadnym dowodem, jeżeli nie ma screenów/zdjęć z rozmowy. Po postu nie ma z czym tego porównać.

Panowie, jest gdzieś jakiś topic z tą sprzedażą, że wszyscy się tak wypowiadają, jakby znali temat?

Dziękuję, w końcu ktoś uznał, że może nie ma co już mnie palić na stosie i wsadzać do paki, skoro niekoniecznie tak to wyglądało jak October napisał