Autor Wątek: Dream Theater wraca z dziesiątym już albumem!  (Przeczytany 17840 razy)

Offline lerielu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
  • go the distance
Morgan bylby ciekawy, na pewno wprowadzilby nowy styl, albo i nawet style do DT.
"something more" Sinch

Offline Zares

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Witam na forum :)

Jak przeczytałem posta o odejściu Portnoya, to myślałem, że to najzwyklejszy żart. Jeszcze na Progressive Nation tak świetnie się bawił, a teraz narzeka? Z resztą nieważne, już po fakcie.

Co do propozycji, kto by mógł go zastąpić, to Bobby Jarzombek, to byłby dopiero Lvl UP!
W ogóle się zastanawiam skąd polsko-brzmiące nazwisko

Mike Mangini też byłby dobry, widać ma pełno energii, nie będzie siedzącym kołkiem
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2010, 11:50:17 wysłana przez Zares »

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
W ogóle się zastanawiam skąd polsko-brzmiące nazwisko

Bobby i Ron Jarzombek są synami trenera Jarząbka Wacława z klubu Tęcza.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
!
To wyjaśniła się sprawa tych konstrukcji na bokach pedalboardu -LOL

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Zamontowanie shakera w podnóżku - spoko sprawa, fajnie czuć nogą co się gra :) Ale że umieścili jest też w paczkach, żeby podłoga się gibała, to mnie rozbawiło :)
Niby systemy douszne fajne, bo cisza na scenie, a odsłuch możesz sobie dostosować w 100% do własnych preferencji, jednak brakuje drżenia sceny, które jest "gratis" gdy masz za plecami normalnie grające paczki :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Niby systemy douszne fajne, bo cisza na scenie, a odsłuch możesz sobie dostosować w 100% do własnych preferencji, jednak brakuje drżenia sceny, które jest "gratis" gdy masz za plecami normalnie grające paczki :)

To drżenie sceny to jedna z najfajniejszych rzeczy przecież na koncercie. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
W końcu w rolę  "dziennikarza/reportera" wcieliła się jakaś dziewoja. Niezbyt błyskotliwa, trochę plastikowa, ale krok w dobrą stronę ;)

Donnie, uważaj, w tym temacie nikt nie pisał od ponad 120 dni!
weimar guitar gently weeps

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Lachon ma nie kłuć w oczy i zadawać tak pytania, żeby gadali pytani ;). Fajne te podstawki, jednak lekko wiejskie aż takie wysokie. Najważniejsze, że mu robią robotę i nie robią tajemnicy, że paki i heady puste.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
On je ma tak wysoko, bo wtedy może sobie gitarę na udzie położyć przy solowaniu. A czy fajne to już kwestia gustu, mi się nie podobają zbytnio

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Sala z siedziskami, jak w Kongresowej  :o Mam nadzieję, że nie będą kręcić acoustic seta dla MTV ProgMetal, a pod sceną znajdzie się trochę wolnego miejsca dla różnych urwisów.
weimar guitar gently weeps

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
No to Cię musze zmartwić - na wszystkich relacjach z ostatnich koncertów dreamów wydziałem same miejsca siedzące. Nawet te ostatnie gdzie supportem były Bulby

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Dziesiąty album? Wychodzi na to że już naprawdę długo mam w nich wyjebane :D Nie słyszałem żadnego ale nie sądziłem że aż tyle tego z siebie wysrali...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Bielack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 177
    • Blog pozycjonera
W końcu w rolę  "dziennikarza/reportera" wcieliła się jakaś dziewoja.
Ona ma jeszcze kilka takich reportaży z gitar rigów, widziałem jeden z . Może błyskotliwa nie jest, ale ciągnie za język i pyta o szczegóły typu: jakie lampy, jakie głośniki itp. Zawsze słuchając odpowiedzi można na nią popatrzeć ;-)
Moje muzowanie.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Generalnie mam taką zasadę, że nie wypowiadam się na temat zespołów/wykonawców, których nie znoszę, ale panowie litości - ileż można? Dobry sportowiec wie, kiedy zakończyć karierę...
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Generalnie mam taką zasadę, że nie wypowiadam się na temat zespołów/wykonawców, których nie znoszę, ale panowie litości - ileż można? Dobry sportowiec wie, kiedy zakończyć karierę...
powinieneś się trzymać swoich zasad ;)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Szkoda ze nie wracaja z 10 albumem (wiadomo nowy palker) i nowym wokalista. Wtedy moze bym ich posluchal :D A tak to jednak wole sluchac Liquid Tension Experiment nikt nie wyje przynajmniej, a sklad prawie ten sam.

Offline Hader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
To, żeby nie zaśmiecać im tematu odnośnie koncertu... Nie wydaje wam się, że ta płyta w porównaniu do poprzednich jest po prostu słaba?

Otóż siedząc w necie z założonymi nogami za uszy natknąłem się (już jakiś czas temu) na informację o koncercie w Posen... po czym najarany przesłuchałem całą płytę... koło połowy płyty miałem ochotę nakryć laptopa poduszką... w każdym razie jak mawiał klasyk "prawdziwego mężczyznę poznaje się..."
Tak więc dokończyłem... wg mnie płyta BEZ POLOTU.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
1730 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 09:44:02
wysłana przez kryho
5 Odpowiedzi
2878 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2010, 17:28:40
wysłana przez coin777
4 Odpowiedzi
2119 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Gru, 2010, 15:09:52
wysłana przez KubaPe
5 Odpowiedzi
3399 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2011, 14:24:41
wysłana przez roqa
2 Odpowiedzi
1409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 19:58:32
wysłana przez OfensywnyRondel