Autor Wątek: Głupie pomysły, telecaster i rozkminy  (Przeczytany 1540 razy)

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Głupie pomysły, telecaster i rozkminy
« 11 Lut, 2020, 10:37:00 »
Yo. W zasadzie nic jeszcze mądrego nie napisałem na forum więc dlaczego miałoby się coś zmienić?

Dawno nie grałem i pograłbym sobie a od długiego czasu chodzi mi po głowie taki potworek, który pod gryfem ma p90 a pod mostem np. nailbomba. Po zrobieniu szybkiego rekonesansu w znośnej cenie mamy takie oto maszyny:

1) Kandydatka numer jeden to ciemnoskóra piękność z Włocławka. Na pokładzie ma już p90 pod gryfem więc dłubać będzie trzeba jedynie pod mostem. Niestety ma nieco zbyt wyzywający wygląd.
https://www.olx.pl/oferta/gitara-schecter-pt-special-dimarzio-telecaster-CID751-IDCwxrb.html

2) Kandydatka numer dwa to jasnooka Meksykanka. Nic nie trzeba wiercić ale te ramki są meh. Jak to będzie wyglądać jak je odkręcę? P90 w rozmiarze humba jakoś przeboleję.
https://www.olx.pl/oferta/fender-telecaster-standard-hh-mexico-CID751-IDDrcKW.html

3) Kandydatka numer 3, najpiękniejsza jednak najbardziej wymagająca to również piękność z Meksyku tym razem jednak o jasnej cerze i jasnych oczach. Boję się ją skrzywdzić traktując wiertłem, nie dość, że bardzo to inwazyjne to pewnie wyjdzie dosyć drogo.
https://www.olx.pl/oferta/fender-telecaster-made-in-mexico-2014-r-mim-arctic-white-CID751-IDDcYvJ.html

Teraz o co mi w ogóle chodzi? Mianowicie nie znam się zupełnie na przeróbkach i zastanawiam się ile problemu jest ze wstawieniem p90 zamiast lipsticka i humba zamiast singla pod mostem. Oczywiście nie chcę tego robić samemu tylko dać komuś umnemu.

Co wybrać? Co robić?



Pozdro,
Jesus
return to monke

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE


Trójkę, trójkę wybierz Panie ;D

A tak bardziej legitnie to imho ta 2 się wydaje najbardziej logiczna tylko no kurwa właśnie jak odkręcisz ramki to będzie pickguard po chuju wyglądał, zależy jak routing jest pod spodem zrobiony czy wyrżnięte koryto na kabel czy poprowadzony otworem przez body, jeśli otworem to ja bym się nie pierdolił i brał bo zrobisz swapa polutujesz to i będzie zapierdalało. Jeżeli jednak jest przerżnięte to mi się to wizualnie gryzie w kutas i bym przyatakował tę pierwszą, tylko że wtedy z kolei i musisz rozwalać body i mostek, a z tym drugim będzie zdecydowanie ciężej :D Chyba, że pokusisz się o znalezienie płytki przystosowanej pod humba no to wtedy odpada Ci mozolna część roboty :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
3585 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2008, 12:47:21
wysłana przez Mery
10 Odpowiedzi
7734 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Gru, 2008, 02:48:19
wysłana przez Tolein
919 Odpowiedzi
333066 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2024, 21:18:53
wysłana przez Zomballo
743 Odpowiedzi
297078 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2023, 19:22:00
wysłana przez Skibodeptak
3 Odpowiedzi
2631 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sie, 2012, 21:13:05
wysłana przez OfensywnyRondel