Autor Wątek: trener  (Przeczytany 1399 razy)

Offline dumitt

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
trener
« 17 Gru, 2019, 08:19:10 »
hej. szukam motywacji do tego, aby zacząć ćwiczyć. marzy mi się piękna sylwetka, ale nie wiem jak się za to zabrać, bo wstyd przyznać, ale nigdy nie uprawiałam żadnego sportu. Macie dla mnie jakieś wskazówki? może trener personalny https://www.sebastianstoch.pl/trener-personalny/? czy to dobry pomysł? pozdr  :)
« Ostatnia zmiana: 06 Lut, 2020, 11:29:06 wysłana przez dumitt »

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: trener
« Odpowiedź #1 17 Gru, 2019, 08:43:32 »
Pierdol to. Będziesz cwiczył ile? 10 lat? Potem i tak przestaniesz bo praca, rodzina, whatever i będziesz znowu grubym faflunem, aż w końcu umrzesz. Nie ma to sensu.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: trener
« Odpowiedź #2 17 Gru, 2019, 09:32:18 »
Jak nigdy nie uprawiałaś sportu to może na początek cos lekkiego? Żeby organizm szoku nie dostał. Szachy albo w pokera online? Jest też opcja gry na konsole. Na to też się mówi sport. Tylko z literka E. Więc nikt nie zarzuci, że sportu nie uprawiasz.
007

Zomballo

  • Gość
Odp: trener
« Odpowiedź #3 17 Gru, 2019, 10:28:42 »
Po pierwsze zrób masę. Serową, makową, kajmakową.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Odp: trener
« Odpowiedź #4 17 Gru, 2019, 14:26:04 »
Na początek odstaw cukry (makarony, kartofle i oczywiście wszystkie słodycze. Raz na tydzień możesz cheatować ;) ). Postaraj się robić choć z 6 tys. kroków dziennie, albo karnąć się rowerem. Jak już będzie lepiej, to wyskocz na siłkę, gdzie jest trener który podpowie. Jak już znajdziesz dziewczynę możesz wszystko znów rzucić w cholerę ;)
Paczki z głów!