Autor Wątek: Widek - There & Beyond (feat. Gru) nowy singiel 2019  (Przeczytany 2081 razy)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Witam, zapraszam do posłuchania nowego utworu z nadchodzącej płyty. Gościnne solo zagrał Piotrek Gruszka :)



Miłego słuchania!

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Nowa wrzutka :) Zapraszam do obczajenia :P


Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
...no w solowie slychac totalny styl gry z COSMOGENESIS.
Sluchalem tego albumu ze 100 razy.

A tak wykraczajac z watku tego posta to czy Piotr nagral cos poza ww albumem ?
INTERSTELLAR

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Powiem Ci całkowicie szczerze i serio @Widek że jesteś jednym z niewielu instrumentalistów którzy mi się nie nudzą po którymś z kolei wydawnictwie, Twoja muza zawsze jest po prostu przyjemna do słuchania :D

Także gratki i czekam na kolejne wydawnictwa :D

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Powiem Ci całkowicie szczerze i serio @Widek że jesteś jednym z niewielu instrumentalistów którzy mi się nie nudzą po którymś z kolei wydawnictwie, Twoja muza zawsze jest po prostu przyjemna do słuchania :D

Także gratki i czekam na kolejne wydawnictwa :D

A dzięki, fajnie ze się podoba :)

...no w solowie slychac totalny styl gry z COSMOGENESIS.
Sluchalem tego albumu ze 100 razy.

A tak wykraczajac z watku tego posta to czy Piotr nagral cos poza ww albumem ?

Czekamy grzecznie na Cosmogenesis II, mozliwe ze sie uwinie przed koncem 2020 :P

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Sarkazm czy fakt ze gosc nagrywa ?  Stary ja jestem fanem tego albumu na maxa. Ostatnio w samochodzie odsluchalem album 4 razy z rzedu.
No takie granie wymaga przygotowan, przemyslen i ogolnie rzecz biorac umiejetnosci.  Poprzeczka jest w chuj wysoko podniesiona po takim wydawnictwie. Moim zdaniem taki album zdarza sie raz max dwa razy w zyciu. Genialna robota.
INTERSTELLAR

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Sarkazm czy fakt ze gosc nagrywa ?  Stary ja jestem fanem tego albumu na maxa. Ostatnio w samochodzie odsluchalem album 4 razy z rzedu.
No takie granie wymaga przygotowan, przemyslen i ogolnie rzecz biorac umiejetnosci.  Poprzeczka jest w chuj wysoko podniesiona po takim wydawnictwie. Moim zdaniem taki album zdarza sie raz max dwa razy w zyciu. Genialna robota.


Bardziej to że Piotrek bardzo to odwleka mimo ze materiał gotowy, a mimo wszystko 10 lat od ostatniego albumu to bardzo duży okres czasu :) Dlatego napisałem że mam nadzieje, bo taki jest plan, a co z tego wyjdzie i czy nie poczekamy kolejnych 10ciu to czas pokaże :)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
No jestem ciekawy hmmm.  Nie powielanie schmatow stylu gry czy aranzy jest bardzo trudne. Zawsze gdzies wleci cos co juz bylo lub gdzies sie uslyszalo. Trzymam kciuki i czekam. Pierwsze dokladne odsluchanie odsloni cala prawde ;--)
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
2650 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2014, 18:02:48
wysłana przez kempas
10 Odpowiedzi
3146 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lip, 2015, 22:50:48
wysłana przez koperkovsky
2 Odpowiedzi
1421 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2018, 19:01:53
wysłana przez coin777
5 Odpowiedzi
1411 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Wrz, 2019, 00:50:37
wysłana przez wuj Bat
2 Odpowiedzi
1256 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2020, 21:24:47
wysłana przez Widek