Autor Wątek: [NGD] Harley Benton SC-Custom VB  (Przeczytany 3675 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
[NGD] Harley Benton SC-Custom VB
« 06 Lis, 2019, 08:45:20 »
Witajcie,

przedstawiam Wam moje nowe wiosło, mianowicie Harley Benton SC-Custom VB. Generalnie jest to konkretna zrzyna z EC-Eclipse VB, ale z racji wykonania i hardware bliżej jej do LTD EC-401, ktoś może powiedzieć "Gdzie LTD, a gdzie HB?", no właśnie, problem w tym, że to wiosło jest serio dobre, początkowo był problem z nie za dobrze obrobionymi progami, ale po szlifie wiosło serio zapie$dala. Dobry hardware, dobra (jak na tę cenę) decha i znośne wykonanie, w tej cenie? Brak konkurencji, serio. Sporo osób pisało dobrze o tych wiosłach, ale... nie ma ale, tak właśnie jest. Polecam


Spoiler
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Nawet klucze grovera ma :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Jedyne co tam nie siedzi moim zdaniem to pickupy, ustawiałem dokładnie ten sam model, są straszeni mulaste imho, z kolei klient sobie zamarzył w pizdu DiMarzio jakieś wysokooutputowe z w pizdę dużą ilością treble. Ani to przed ani po nie grało, no ale nie moje wiosło to nie spinałem dupska :D

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Loffciam.

Zdjęcia też spoko, ale...

... zajebiście by mi się komponowało to z Schecterem.
Chcę.

Zomballo

  • Gość
Jedyne co tam nie siedzi moim zdaniem to pickupy, ustawiałem dokładnie ten sam model, są straszeni mulaste imho, z kolei klient sobie zamarzył w pizdu DiMarzio jakieś wysokooutputowe z w pizdę dużą ilością treble. Ani to przed ani po nie grało, no ale nie moje wiosło to nie spinałem dupska :D
Proste - grał na mesie. :D

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Harley doczekał się w końcu docelowego setu pipaków Seymour Duncan Sh-6b/Sh-1n, teraz to serio zajebiście gada, może jedynie Sh-1n na splicie trochę rozczarowuje, ale i tak jestem bardzo zadowolony:

Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
7160 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sie, 2015, 13:36:38
wysłana przez OMSON
4 Odpowiedzi
2998 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2019, 21:26:55
wysłana przez Zomballo
21 Odpowiedzi
16662 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2020, 13:01:39
wysłana przez niedziak
0 Odpowiedzi
940 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2021, 10:13:52
wysłana przez Stivo2005
4 Odpowiedzi
1551 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2023, 13:50:28
wysłana przez Prokurator