Autor Wątek: [NGD] Sova guitars Athene Noctua - mała ale kosi !  (Przeczytany 13805 razy)

Offline Wojtasguitar1

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
Hejo !
Potrzebna mi była jak najmniejsza gita, którą mogę sobie zabierac na delegacje itp, ale która będzie normalną gitara a nie jakimś kakaludem - z tym tematem odezwałem sie do Pana sovy czy by mi nie zrobił jakiegos małego hedlessa. Gosciu wzial sie do roboty i powstało takie oto coś:


Co mysliscie ?  :headbang:

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Co konkretnie zyskałeś zamawiając tego typu wiosło vs. normalne? Oprócz kilkunastu centymetrów mniejszego futerału, który teraz pewnie musisz robić na zamówienie.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Masz na myśli normalny headless, czy normalne, normalne - z główką?

Offline Wojtasguitar1

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
Masz na myśli normalny headless, czy normalne, normalne - z główką?

Chodziło mi o to, że wiele gitar typu "travel" to np maja mniej progów, albo mają jakaś dziwna skale albo poprsotu są małe ale osprzet maja bardzo slaby.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Masz na myśli normalny headless, czy normalne, normalne - z główką?
Najzwyklejsze wiosło z główką.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Wojtasguitar1

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
Co konkretnie zyskałeś zamawiając tego typu wiosło vs. normalne? Oprócz kilkunastu centymetrów mniejszego futerału, który teraz pewnie musisz robić na zamówienie.

No zyskałem własnie te klikanaście centymetrów, chyba po to to miało byc.. Do walizki zmieszczę jak odkręcę gryf i jest dużo lżejsza.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
No to ja właśnie jestem blisko zamówienia kolejnego headlessa, bo wydaje się to tylko kilkanaście centymetrów róznicy, ale jak pamiętam, to taki Vader w dedykowanym casie był w kurwę (albo i trzy kurwy) poręczniejszy i wygodniejszy w transporcie od zwykłego wiosło, nawet w miękkim futerale.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
To nie łatwiej kupić Spirita Steinbergera?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Wojtasguitar1

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
To nie łatwiej kupić Spirita Steinbergera?
Latwiej, ale tu mam odkrecany gryf a steinberger nie ma, pozatym mam lepszy osprzet i pewnie drewno, wykonanie (chociaz tego nie jestem na 100% pewien, nie gralem na tym wynalazku) itp.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
To nie łatwiej kupić Spirita Steinbergera?

A to pytanie do mnie, czy Wojtasa? ;) Bo taki Kiesel daje na przykład normalne podparcie pod przedramię, no i wygląda jak gitara. Może upośledzona, ale gitara. :P Steinberger to patyk.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
To nie łatwiej kupić Spirita Steinbergera?
Latwiej, ale tu mam odkrecany gryf a steinberger nie ma, pozatym mam lepszy osprzet i pewnie drewno, wykonanie (chociaz tego nie jestem na 100% pewien, nie gralem na tym wynalazku) itp.

OK, a jak cenowo w stosunku do takiego steinbergera?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Wojtasguitar1

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46


No wiadomo ze wiecej kosztuje, sam most hipszota to cena stenbergera...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Dodaj jeszcze do tego utratę wartości lutniczego, niszowego wiosła względem rozpoznawalnej marki jaką jest Steinberg
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Wojtasguitar1

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
Dodaj jeszcze do tego utratę wartości lutniczego, niszowego wiosła względem rozpoznawalnej marki jaką jest Steinberg
OK dodam, tyle ze troche nie rozumiem waszej logiki. Nie ma takiej gitary na rynku, wszystkie maja klejony gryf to jest 1. po 2 no nie porownujcie mi to jakiegos szajsu od Azjatow za 1k zloty.. To jest zrobiona gitara na specyficzne potrzeby, wiec tez jej nie sprzedam bo taką dokladnie chcialem.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Dokładnie, przecież zajebiste wiosło, zajebista specka, stać go - to na chuj mu Steinberger z drewna tonewood w kształcie trumny xD Ja gratuluję zakupu, dużo dobrego się słyszy o tym Sovie i sama gitarka jak na taki wynalazek tez wyglada super. Tez właśnie do mnie przyszedł headless, powinienem zrobić NGD na dniach. Wygoda gry na bardzo wysokim poziomie i brzmi co najmniej równie dobrze jak jakakolwiek inna „standardowa” gitara

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Zajebiaszczy, mały badylek! Nie pogardziłbym takim do kolekcji. :) Gratki, oby służył wiernie.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Wojtasguitar1

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
Zajebiaszczy, mały badylek! Nie pogardziłbym takim do kolekcji. :) Gratki, oby służył wiernie.

Dzięki ! Napisz do Sovy to Ci odpierdzieli takiego albo jeszcze lepszego :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Zajebiaszczy, mały badylek! Nie pogardziłbym takim do kolekcji. :) Gratki, oby służył wiernie.

Dzięki ! Napisz do Sovy to Ci odpierdzieli takiego albo jeszcze lepszego :D

Ano, jeśli kiedykolwiek będę potrzebował, to jasne. ;) Może namów go, żeby się tu zarejestrował i poudzielał. ;)
« Ostatnia zmiana: 06 Maj, 2019, 19:56:39 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Wojtasguitar1

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
Zajebiaszczy, mały badylek! Nie pogardziłbym takim do kolekcji. :) Gratki, oby służył wiernie.

Dzięki ! Napisz do Sovy to Ci odpierdzieli takiego albo jeszcze lepszego :D

Ano, jeśli kiedykolwiek będę potrzebował, to jasne. ;) Może namów go, żeby się tu zarejestrował i podzielał. ;)

On na bieżaco tutaj zagląda na forum, tylko troche sie wstydzi i boi hejtu to nic nie pisze :D

Offline Sova Guitars

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
    • Serwis Sova Guitars
Zajebiaszczy, mały badylek! Nie pogardziłbym takim do kolekcji. :) Gratki, oby służył wiernie.

Dzięki ! Napisz do Sovy to Ci odpierdzieli takiego albo jeszcze lepszego :D

Ano, jeśli kiedykolwiek będę potrzebował, to jasne. ;) Może namów go, żeby się tu zarejestrował i podzielał. ;)

On na bieżaco tutaj zagląda na forum, tylko troche sie wstydzi i boi hejtu to nic nie pisze :D

To ja tu duszę w te drewno zaklinam, pot przelewam, a Ty takie rzeczy piszesz... :( :D
Tak się zastanawiałem czy nie zrobić na odwrocie płytki od cavity, jakiegoś małego qtaska :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
On na bieżaco tutaj zagląda na forum, tylko troche sie wstydzi i boi hejtu to nic nie pisze :D

Jak takim wiosłem się chce reklamować to nie dziwne :D

:* jakiś złośliwy po tej majówce
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Wojtasguitar1

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
On na bieżaco tutaj zagląda na forum, tylko troche sie wstydzi i boi hejtu to nic nie pisze :D

Jak takim wiosłem się chce reklamować to nie dziwne :D

:* jakiś złośliwy po tej majówce

Wow no to powiedziałes panie ! Sova to pewnie przestanie robic te gitary a ja moją już wyrzuciłem, kupiłem se gibsona les paula za to ! :)

Offline Sova Guitars

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
    • Serwis Sova Guitars
On na bieżaco tutaj zagląda na forum, tylko troche sie wstydzi i boi hejtu to nic nie pisze :D

Jak takim wiosłem się chce reklamować to nie dziwne :D

:* jakiś złośliwy po tej majówce



Wow no to powiedziałes panie ! Sova to pewnie przestanie robic te gitary a ja moją już wyrzuciłem, kupiłem se gibsona les paula za to ! :)

Boże i na czym ja będę teraz zarabiał jak się reklamuję z takim gówienkiem? :( Wojtas, mówiłem Ci, mogłeś kupić Stajnbergera.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Małe jest piękne!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Sova Guitars

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
    • Serwis Sova Guitars
Powtarzam to sobie codziennie rano jak ide do toalety :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Mała lampa

Zaczęty przez D_Rivv Wzmacniacze i kolumny

3 Odpowiedzi
2681 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2008, 23:28:49
wysłana przez Grzgrz
34 Odpowiedzi
36061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2010, 14:30:27
wysłana przez youshy
90 Odpowiedzi
37659 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2011, 08:09:35
wysłana przez p0ison
93 Odpowiedzi
48901 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2019, 20:19:46
wysłana przez Sova Guitars
7 Odpowiedzi
10371 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2019, 19:05:32
wysłana przez vlamnick