Autor Wątek: 7s M.Wojtas - Fireman - ktoś miał z tym do czynienia ?  (Przeczytany 6025 razy)

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Jest na jednym z portali ogłoszeniowych ciekawa gitara.
Jest to lutniczy egzemplarz .
7 strunowe wiosełko  M.Wojtas przypominający kształtem Ibaneza .

Ciekaw jestem czy ktoś z forumowiczów miał z tym do czynienia . Na pierwszy rzut oka wygląda na fajne wiosełko .

Czekam na jakieś info od Was .

Link do ogłoszenia : https://www.olx.pl/oferta/gitara-elektryczna-7-strunowa-m-wojtas-fireman-ibanez-skervesen-ltd-CID751-IDylDBA.html#a8ae99f62d

Sprzedawca daje też linka do obejrzenia : https://www.youtube.com/watch?v=FI_oDsBtC7Q&feature=youtu.be
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
@Chomick urzęduje w Koszalinie. Może coś wie więcej.
007

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Ja nie znaju

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka


Offline polec

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
Ogrywałem swego czasu jazzmastera od tego pana - w sumie to tylko korpus robił i składał całość, bo gryf był z recyklingu z jakiegoś starego Charvela.

Wykonanie było poprawne, żadnych większych skaz nie dostrzegłem, ale sama gitara też jakoś mnie nie porwała ot poprawne wiosło, stroiło i w miarę fajnie grało.

Myślę, że spróbowałbym utargować do 1500 i wtedy można zaryzykować ;).

Offline Tarrant

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
Co to za marka przetworników sung-il? Nazywają się jakby je w Korei Północnej produkowali.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 11 Lut, 2019, 15:49:38 wysłana przez Tarrant »

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Co to za marka przetworników sung-il? Nazywają się jakby je w Korei Północnej produkowali.

Południowej. Północna to ta, co leży na mapie nieco wyżej. I zdaje się, że sprawniej produkuje broń biologiczną, niż osprzęt do gitar :D

http://www.sung-il.com/com1.php


Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Alez to musi byc pazdziez, skoro ktos sie zdecydowal jakies chinskie przystawki wstawiac, zamiast jakichs normalnych.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Nie wygląda na paździerz , szkoda, że jej nikt nie macał .
Pieniądze nieduże. Z chęcią bym ograł .
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
To fakt, nie wyglada. Bym powiedzial, ze wyglada calkiem spoko ale fakt, ze tam takie przystawki sa wsadzone zapala mi ostrzegawcza lampke.

Offline Tarrant

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
fakt, ze tam takie przystawki sa wsadzone zapala mi ostrzegawcza lampke.
+1

Offline polec

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
Ja bym nie przesadzał tylko podpytał właściciela skąd te pickupy - mogły siedzieć we wiośle przecięz Bare Knuckle, ale poszły do innego wiosła, a tu się zostało co akurat się walało po warsztacie ;).

Bez ogrania ciężko powiedzieć co się tu wydarzy - może być wspaniała gitara, a może się nadawać na opał do kominka...

Offline Tarrant

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
Na tym video właściciel mówi, że są tam chińskie pickupy i cały osprzęt z aliexpress jest.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Zajebiste jest tłumaczenie, że lakier chujowo lezy, bo to gitara lutnicza, a nie z fabryki xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline Tarrant

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
Nie czuję się kompetentny na tyle, żeby komukolwiek doradzać, ale ja bym tego nie kupił. W razie wtopy łatwo sprzedać też tego nie będzie. Nie chciałbym wywołać trolla z lasu, ale w ciemno to można kupić Gibsona, Fendera, PRS'a itp. Przy markowym sprzęcie jest gwarancja trzymania się przez gitarę w okolicy pewnego standardu. I zawsze przy w miarę standardowych modelach nie ma problemu z ew. odsprzedażą.
« Ostatnia zmiana: 14 Lut, 2019, 18:14:47 wysłana przez Tarrant »

Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
ja to widzę tak, lutnik chciał przetestować swoje rozwiązania, umiejętność czy może pomysł. Sprzęt najtańszy jest pewnie wstawiony po to był właśnie najtanszy. Sprawdzenie - gra, stroi, sprzedaż za koszty materiałów i pewnie następny projekt. Samo wiosło wygląda ciekawie, ale na pewno będzie wymagać jakiegoś doinwestowania, jeśli tylko w osprzęt to da się żyć, jak więcej no właśnie...

Offline Tarrant

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
Samo wiosło wygląda ciekawie, ale na pewno będzie wymagać jakiegoś doinwestowania, jeśli tylko w osprzęt to da się żyć, jak więcej no właśnie...
A tu się zgodzę, mnie też się wizualnie podoba.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
11407 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2011, 19:30:58
wysłana przez matisq
3 Odpowiedzi
4332 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2012, 16:46:13
wysłana przez Quinix
6 Odpowiedzi
3665 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Kwi, 2012, 20:08:13
wysłana przez San Dimas
0 Odpowiedzi
1402 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2013, 21:04:01
wysłana przez Donnie
27 Odpowiedzi
3716 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2023, 16:30:38
wysłana przez lupus