Autor Wątek: pochwale sie, a co tam :D  (Przeczytany 11983 razy)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #25 16 Mar, 2009, 09:52:25 »
:fotki:
Łe tej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #26 16 Mar, 2009, 10:00:57 »
:fotki:

OK, jak tylko Jarek (gitarzysta) przyśle mi fotkę zaraz po wypadku ;) Chyba, że chodzi Ci o inne foty!  :D
Paczki z głów!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #27 16 Mar, 2009, 10:12:38 »
zez nagrywania dawaj Wuja, i nie godej ze ni mosz :D
Łe tej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #28 16 Mar, 2009, 10:41:00 »
zez nagrywania dawaj Wuja, i nie godej ze ni mosz :D

Ano ni! Się fociliśmy przy poprzedniej sesji - foty na http://www.myspace.com/deflowerpoland,
a tera ino nagrywamy, bo szkoda czasu. Ale specjalnie dla Ciebie popstrykam w sobotę ;)
Paczki z głów!

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #29 25 Mar, 2009, 00:11:03 »
wuju: tylko do klika to my nagrywamy bebny,potem juz reszta do bębnów leci, chyba ze sa miejsca gdzieperka nie gra a bebniarz nie nabijal to lecimy z klikiem.

odnosnie brzmienia, poki co jestesmy baardzo zadowoleni, slucham sobie tych surowizn to jest niezle. nie wiedzialem ze w moim mg drzemie tyle ognia :D

EDIT: no dzisiaj zesmy skonczyli nagrywac wszystko. jest ciekawie... teraz najbardziej przeperdolony proces - mixy i mastery..

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #30 25 Mar, 2009, 08:36:56 »
(...)odnosnie brzmienia, poki co jestesmy baardzo zadowoleni, slucham sobie tych surowizn to jest niezle. nie wiedzialem ze w moim mg drzemie tyle ognia :D

EDIT: no dzisiaj zesmy skonczyli nagrywac wszystko. jest ciekawie... teraz najbardziej przeperdolony proces - mixy i mastery..

1. gratulacje, u nas jeszcze daleko ;)
2. MG zajebuje i mniażdży! Period.
3. ale jaką ten proces daje satysfakcję po skończeniu. Coś jak z porodem ;)
4. bardzo się cieszę, że ma tym forum nie siedzą same muzyczne auto-geje, co się masturbują samotnie w swoich pokojach, tylko wychodzą ze swoimi wydzielinami do ludzi ;)
5. Poproszę płytkę jak będzie gotowa!
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #31 25 Mar, 2009, 19:27:01 »
granie do klika jest wporzo, jeśli perkman umie z nim grać - ostatnio też mieliśmy mini nagrywki u mnie w sali, plan był taki - nagrywamy na setke najpierw bas (lewy kanał) i perę (prawy kanał), a później drugie podejście obie gity, w takiej samej konfiguracji, dzięki czemu mielibyśmy wszystko na osobnych trackach. perkman musiał się zwinąć wcześniej, więc zostałem ja z gitarzystą i wokalistą. w tym wypadku stwierdziliśmy, że nagrywamy do metronomu. no i bajka się skończyła, gdy okazało się, że perkman grał nierówno z metronomem... :/ skończyło się na tym, że wybraliśmy jedną z czterech ścieżek perki i basu (docelowo chciałem wszystko przeklejać, ale czasu nie było, więc zostały oryginalne) i do tego się dogrywaliśmy. dzięki temu zrobiliśmy dwa bardzo choojowo nagrane utwory w dwa dni, licząc z moim ślęczeniem nad tym gównem ;) efektów można posłuchać na naszym gejspejsie, ku przestrodze :D
do widzenia.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #32 25 Mar, 2009, 19:33:19 »
no właśnie, perkusiści to najwięksi geje :D nigdy nie potrafią zagrać równo z metronomem ;)

perkusista grający równo, to zajebisty czad. nagrywasz raz. zapętlasz 8 i  masz numer gotowy :D

efekty naszej pracy pewnie niedługo sie ukażą na gejspejsie.

Batman: zanim płytki wyjdą fizycznie to jeszcze kupa zachodu nas czeka... wymyśliliśmy sobie taki design, który kurwa teraz cięzko zrealizować, ale walczymy i widać światło w tunelu. jak w końcu dopniemy na ostatni guzik, to musze nieskromnie przyznać ze może to wyjśc zajebiscie :D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #33 25 Mar, 2009, 21:20:42 »
Ale bez skrajności, mój poprzedni perkusista grał zawsze z metronomem i zawsze jak metronom. Nigdy gęściej.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #34 25 Mar, 2009, 21:50:19 »
w sensie 1 klik = jedno uderzenie pałkera? :D. bo tak to brzmi :P

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #35 25 Mar, 2009, 22:42:17 »
No mniej więcej.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #36 25 Mar, 2009, 22:46:43 »
to jak Perkusista ACDC i wielu grup z tego okresu ;). Ale Im to wychodziło na + :)

A żeby nie było że offtopuje tylko, to Powiem jak już jesteśmy przy mniej lub bardziej profesjonalnym nagrywaniu, że ostatnio na próbie nagraliśmy aparatem cyfrowym to co gramy i o dziwo, zebrał wszystko bardzo ładnie (oczywiście biorąc pod uwagę rozmiar, cenę urządzenia i fakt, że wszystko nagrywane na raz).. Zapodaję link do tego nagrania. I podkreślam jeszcze raz- wyszło ładnie JAK NA TAKIE NAGRYWANIE ;)

http://www.sendspace.pl/file/2fa2MH21/

Tylko że wokalista był pierwszy raz na naszej próbie i śpiewał w kółko to samo w wybranych przez siebie momentach i piec gitarowy przez który krzyczał był za bardzo podkręcony i na nagraniu zjada gitarę momentami..

Na "nagraniu" jest tylko perkusja, jedna gitara i wokal. A ten traszmetalowy "blast" na końcu to dlatego że dalej pałker nie miał nic ułożonego ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2009, 22:57:04 wysłana przez terrormuzik »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #37 25 Mar, 2009, 23:35:01 »
taaaaaaaaaki szeroki usmiech mi sie zrobil jak uslyszalem wokaliste. normalnie taaaaaaaaaaaaaaaaaa aki. brzmi jakby mu sie odbijalo :zuo: :zuo: :zuo: ;D

jako pogladowe nagranie to nawet daje rade, tez kiedys kombinowalem z nagrywaniem na aparat i nie bylo zle.

PS. nie bierz tego do siebie, ja po prostu takiej muzy nie slucham, smieje sie zyczliwie ;) i fajny mjuzik w podkladzie!
Łe tej.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #38 25 Mar, 2009, 23:42:36 »
doom?n, weź pod uwagę to że gość miał pierwszy raz mikrofon w ręce :). Pokrzyczał, nam się spodobało, jemu się spodobało i teraz uczy się śpiewać ;) ( http://forum.sevenstring.pl/warsztat/uczymy-wokaliste-spiewac-prosze-o-porady/ ). Moim skromnym zdaniem na wstępie ma predyspozycje, chociaż na tym akurat nagraniu nie słychać tego jakoś superekstra.. Ważne że chce się uczyć ;)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #39 25 Mar, 2009, 23:49:57 »
nie no, zajebiscie, jak dla mnie to ma zadatki jak go przestanie gardlo bolec, ale ja po prostu niektore yyy... stylistyki muzyczne uwazam za smieszne i podchodze z dystansem. wiem ze niektorzy traktuja to smiertelnie (death metalowcy szczegolnie) powaznie, ja nie umiem :) na szczescie ze mnie tez sie wiara chichra, i to mi zupelnie nie przeszkadza. taki grindcorowy growling to jest normalnie zajebisty na zly humor, jak ACDC ;)
Łe tej.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #40 25 Mar, 2009, 23:54:25 »
ACDC JEST zajebiste :P. Black Ice wymiata ;]

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #41 26 Mar, 2009, 00:02:43 »
jasne ze jest, nie mam co do tego zadnych watpliwosci :D ale konczmy offtopa bo smiecimy innym w temacie ;)
Łe tej.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #42 26 Mar, 2009, 00:22:03 »
no wlasnie chcialem sie spytac, o czym Wy kurwa piszecie w moim temacie????? :evil: :D

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #43 26 Mar, 2009, 00:48:05 »
 :sorry:

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #44 26 Mar, 2009, 23:48:19 »
http://www.myspace.com/sekaku no i jest. narazie promomix wybranych fragmentów.. całość wleci jak skonczymy mixy, koło 1 kwietnia ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #45 26 Mar, 2009, 23:52:21 »
muzyczka z wiadomości mnie rozjebała :D Podoba mnie się, a na dodatek Team Sleep w topach. 2gi kawałek reminds me Makle Kfuckle
« Ostatnia zmiana: 26 Mar, 2009, 23:58:35 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #46 26 Mar, 2009, 23:54:09 »
co to kurwa jest Mackle Kfuckle ?:D musze obadac :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #47 26 Mar, 2009, 23:56:44 »
;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #48 26 Mar, 2009, 23:57:13 »
mmmm sexi ;]. brzmieniowo fajne, muzyka tak jak wcześniejsze utwory Sekaku- podoba mi się oczywiście :). A ten dźwięk wiadomości to tylko tu wkleiliście czy on będzie na płycie? Bo można sobie przez to narobić problemów..

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: pochwale sie, a co tam :D
« Odpowiedź #49 26 Mar, 2009, 23:58:14 »
dzięki ;)
nie no dzwiek tylko na potrzeby promomixu :D

E: Dziwne te Kfuckle, ale rytm faktycznie  podobny.. eh kurwa ;)
« Ostatnia zmiana: 27 Mar, 2009, 00:02:04 wysłana przez Budzan »