Autor Wątek: Schecter KM-7 Mk II czy coś innego?  (Przeczytany 3556 razy)

Offline IndependenT

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
Schecter KM-7 Mk II czy coś innego?
« 26 Paź, 2018, 21:25:14 »
Witam,
nadeszła pora zmienić moją starą, wysłużoną gitarę ibanez rgd 7421 na nową, lepszą, mocno się zastanawiam się nad Schecterem KM-7 Mk II, specyfikacja się zgadza, wygląd, elektronika wszystko git, niestety nie mam możliwości jej ograć, ale internety piszą że jest mega wygodna, muza jaką gram to progressive metal, budżet jaki mam to 5k. Czy ta gitara to dobry wybór? czy może jest coś lepszego do 5k? co polecacie?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jeśli chcesz wyższa półkę, to do 5k możesz znaleźć Carvina (nie polecam :D), czasem może trafić się tez Skervesen (choć tu trzeba duuuzo szczęścia). No i zostają Mayonesy, do 5k setius jest realny.

W przypadku Skervesen i Mayo bez problemu je puścisz jak nie podejdą albo się znudzą, z Carvinem utkniesz do końca życia i będzie Cię prześladował w snach, chyba ze wyrwiesz tak tanio, ze nie będzie szkoda spalić w piecu :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Z budżetem 5k kupować Schectera to trochę słaba opcja. Chyba, że chodzi o maksymalny budżet a jak się wyda 3k to też dobrze :-). Wtedy ma to większy sens.

Gitary z Korei mają jakby wspólny mianownik. LTD, Dean czy Schecter. Ciężko to ubrać w słowa, ale jak sie porówna z gitarami z wyższej półki, albo nawet z niektórymi naszymi lutniczymi, to  jakby  miały za mało gitary w gitarze. Piszę to myśląc jak uniknąć słowa plastik. Pomijam tutaj wykonczenie. A przerzucalem już Schectery za 1650 euro :/

Mayo, ESP z linka wyżej, a może Ran Crusher (!) albo jakiś sensowniejszy polski lutniczy wyrób. Tutaj bym cierpliwie szukał.


007

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Jak do 5k i dotychczas posiadałeś Ibka, to może któryś z oryginalnych (nie z serii Premium) Universów?

Offline IndependenT

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
najlepszą opcją wydaje mi się być mayones, ale dorwać używkę do 5k będzie ciężko, no cóż myślałem że ten schecter  będzie spoko ale jednak jeszcze się wstrzymam

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Jest ciekawa 7ka na olx - Neko Claymore, zawodowy osprzęt, 3k.

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale ona wcześniej poszła za 2,5 k zł .

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
najlepszą opcją wydaje mi się być mayones, ale dorwać używkę do 5k będzie ciężko, no cóż myślałem że ten schecter  będzie spoko ale jednak jeszcze się wstrzymam

Są dwa setiusy 7 na olx w tej chwili
B ( o ) ( o ) B S

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
UV7 BK z Juggernatem?
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
41 Odpowiedzi
21930 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2012, 09:30:28
wysłana przez Baszoo
6 Odpowiedzi
4213 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2011, 01:56:05
wysłana przez mondomg
13 Odpowiedzi
6538 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sie, 2012, 01:10:03
wysłana przez waleczny_gladiator
12 Odpowiedzi
12581 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Mar, 2014, 09:14:19
wysłana przez aciek_l
7 Odpowiedzi
2464 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2015, 17:09:11
wysłana przez annih1