Autor Wątek: Morley Mark Tremonti Wah  (Przeczytany 1604 razy)

Offline errorysta

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • SMC
Morley Mark Tremonti Wah
« 04 Paź, 2018, 18:05:40 »
Hejka.
Czy ktoś wie czym różnią się dwa modele kaczek od siebie. Chodzi o model Mark Tremonti Wah oraz Mark Tremonti Power Wah. Z tego co widzę to obie same się włączają po dotknięciu stopą oraz same wyłączają po odsunięciu stopy. Obie mają też boots. Zainteresowany jestem zakupem wiec tez można skądś swoje propozycje lecz w tej chwili zależy mi na zweryfikowaniu różnic. Kła kła pozdro ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Morley Mark Tremonti Wah
« Odpowiedź #1 04 Paź, 2018, 20:48:22 »
Miałem Tremontiego. Wersja Power ma dodatkowy boost, taka to różnica. Natomiast brzmieniowo mi nie odpowiadała, lepszą okazało się Bad Horsie.
Natomiast najlepsza opcja w temacie i wygody (włączanie od razu po naciśnięciu pedału, bez konieczności "chrupnięcia") i brzmienia to wg mnie: kaczka Zakka od Dunlopa + podstawka G-Lab TBWP. Zyskujesz: true bypass, diodę sygnalizującą włączenie, natychmiastowe działanie, dwa rodzaje zasilania (bateria lub zasilacz).
Paczki z głów!

Offline errorysta

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • SMC
Odp: Morley Mark Tremonti Wah
« Odpowiedź #2 05 Paź, 2018, 09:22:42 »
Obie wersje mają boots dlatego wciąż nie rozumiem różnicy?

Offline vysnafca75

  • Gaduła
  • Wiadomości: 244
Odp: Morley Mark Tremonti Wah
« Odpowiedź #3 07 Paź, 2018, 20:31:53 »
W mojej ocenie wersja power jest bardziej pizdowata na przesterach.
Mi te kaczki nie siedzą, bo są dosyć takie wygładzone, a włączanie i wyłączanie optyczne trochę trwa. Co mnie osobiście wkurzało.
Trochę kaczek przetestowałem i miałem. Ostatecznie od wielu lat zostało 535Q + genialna podstawka G-Laba. Nic więcej nie trzeba.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
1922 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Gru, 2016, 21:08:33
wysłana przez Aron04