Autor Wątek: SHARPIE RETURN!  (Przeczytany 1187 razy)

Offline kerspor

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
SHARPIE RETURN!
« 16 Sie, 2018, 05:29:12 »
Witam

Dawno mnie tutaj nie było, nie mogę odzyskać dostępu do swojego starego konta, zarejestrowany jest na email niewiadomo jaki :facepalm:
Starzy użytkownicy na pewno mnie kojarzą...

Mineły dobre 4 lata odkąd z forum zniknąłem, jest sporo osób którym sporo naobiecywałem nagle zniknąłem, zachowałem się jak ostatni dureń (słowo "niesłowny" tutaj jest przynajmniej nie na miejscu).

Nie będe ukrywał mimo to po cichu dalej sobie forum przeglądałem, ale nic nie pisałem, bo kac moralny nie pozwalał. Dużo się nazmieniało w moim życiu teraz, wszystkich których obraziłem, niejako oszukałem, tym którym zalegam zapraszam na priv.
Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, mogę powiedzieć tylko tyle, że moje zachowanie wynikło - no cóz - z długami, stresującym życiem przez nazbyt troskliwych rodzicow gdy z nimi mieszkałem.

Zbyt późno tego posta piszę, chcialbym jednak znowu wkręcić się w to forum. Aktualnie mieszkam sobie w Hong Kongu wraz z narzeczoną, nieco się ustatkowałem więc chyba nieco wydoroślałem ;) Jeszcze raz WIELKIE SORRY .

Offline sharpi2

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
Odp: SHARPIE RETURN!
« Odpowiedź #1 16 Sie, 2018, 23:14:33 »
WTF?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: SHARPIE RETURN!
« Odpowiedź #2 17 Sie, 2018, 08:46:26 »
Nie wiem co tu się wyczynia ale zamykam
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan