Autor Wątek: Udręka  (Przeczytany 969 razy)

Offline DarekDaron

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 60
Udręka
« 22 Lip, 2018, 14:45:32 »
Cześć,
Zespół mi się rozpadł, nie chcąć tracić czasu od razu zakasałem rękawy i powstała oto taka EP.
Przy okazji, gdyby ktoś znał pałkera i basistę z Trójmiasta co by chcieli grać takie klimaty to będę olbrzymio wdzięczny za cynk.
Liczę, że uda mi się skompletować skład i nie będę musiał się więcej wygłupiać w nagrywanie i mixowanie wszystkiego samemu, ale uwagi względem mixu mogą się przydać na przyszłość ;)
Dzięki za przesłuchanie!

bc: https://udreka.bandcamp.com




Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Udręka
« Odpowiedź #1 22 Lip, 2018, 18:34:07 »
Calkiem spoko to brzmi, fajny gruz w gitarach. Troche monotonne ale to moze wokal troche rozbujac. Jakbys w okolicach Katowic/Krakowa gral, to znam dobrego perkmana, solidna firma.

Offline DarekDaron

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 60
Odp: Udręka
« Odpowiedź #2 23 Lip, 2018, 13:00:08 »
Dzięki, co do wokalu to zastanawiam się czy nie ciągnąć tego instrumentalnie, ale wtedy rzeczywiście pewnie lepiej żeby więcej się działo.

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 123
  • A-zero
Odp: Udręka
« Odpowiedź #3 23 Lip, 2018, 13:50:34 »
Hej @DarekDaron  - proporcje w miksie nie banglają i jest zbyt ciemny. Na moje ucho głownie chodzi o gary - za niski poziom, mulące (charakter miksu w lwiej części zależy od bebnów, także ten...). Moim zdaniem wokal to dobry pomysł. Instrumental jest dobry dla muzyków-odbiorców. Szary Kowalski chce posłuchać tzw "piosenki". Jak Twój target stanowi jakaś niszowa grupa odbiorców, to ok. W przeciwnym wypadku zrób to prawilnie ;)