Autor Wątek: Kupić Axe Fx II XL+ czy czekać na Axe 3?  (Przeczytany 2501 razy)

Offline Skrzak

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
Kupić Axe Fx II XL+ czy czekać na Axe 3?
« 20 Maj, 2018, 11:15:24 »
Panowie, kurwa, pomóżcie bo nie wiem co robić!!!! Zaraz się obesram z niemocy podjęcia decyzji.

Za Axe2 przemawia to, że mam racka 3u z zajętym jednym u przez końcówkę mocy, więc jak w to wstawię Axe 3 to se pogram tylko przez słuchawki ;p
« Ostatnia zmiana: 20 Maj, 2018, 11:20:16 wysłana przez Skrzak »

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Racka zawsze możesz zmienić, Axe II powoli będzie mieć mniej aktualizacji bo będą się skupiać na III, co jest dość logicznym zabiegiem ;)

Po prostu z czasem II będzie mniej "viable" niżeli III, aczkolwiek miej w pamięci to, że właściwie na II tyle ile można ukręcić to jest kurwa pogrom, ja byłem z wersji Standard zadowolony, miało kilka rozwiązań które oczywiście poprawili, ale kurwa w 4CM to siedziało tak w chuj że szkoda się rozwlekać nawet :D

Wybór właściwie pozostaje bardziej w kwestii hajsiwa, jeśli masz, to bierz, a jeśli masz wyjebać i nie mieć za co jeść przez 4 miesiące, to lepiej kup II :D

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Dozbieraj i kup lampę

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Panowie, kurwa, pomóżcie bo nie wiem co robić!!!! Zaraz się obesram z niemocy podjęcia decyzji.

Za Axe2 przemawia to, że mam racka 3u z zajętym jednym u przez końcówkę mocy, więc jak w to wstawię Axe 3 to se pogram tylko przez słuchawki ;p

Nerozume. Nie było nigdy lepszego momentu na kupowanie II-ek / AX8. Ceny są całkiem przyzwoite, pominąwszy oferty Januszów w PL. Kup, graj, odłóż kolejne 5-6 koła i sprzedaj II choćby z niewielką stratą, gdy już III-ki przejdą choroby wieku dziecięcego, będą normalnie dostępne w EU, etc...

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
@Ghost_of_Cain dokładnie taki mam plan, ale myślę, że ceny będą w miarę normalne (III) za jakieś 1.5-2 lata.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Skrzak

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
U mnie raczej nie wchodzi w grę kupowanie i sprzedawanie, mam środki z dotacji, które muszę rozłożyć jakoś na różny sprzęt typu interfejs audio, laptop, procesor efektów itd itp, więc jak juz kupię AXE II to na ładnych pare lat będę do niego uwiązany. Jak kupię Axe III to na inne rzeczy nie starczy lub kupie tańsze. Jakiś tam odsłuch bezprzewodowy Shura tez chcę, dla tego się zastanawiam, czy Axe II to ciągle dobra inwestycja, czy jednak lepiej III. A jak za dwa lata znowu pojawi się jaka IV? To takia gonitwa jak ze sprzętem Apla...
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2018, 15:50:29 wysłana przez Skrzak »

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Stary, II wyszło 7 lat temu... 7!!! A i tak prawdę mówiąc ja nie słyszałem już różnicy w mixach między Kęperami, Axami i żywymi wzmakami tak od 2-3 lat TBH. Jedyne co może być lepsze to to że napierdolisz więcej efektów i będziesz miał z tym więcej do zabawy, poza tym brzmieniowo obydwa siedzą w chuj

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Powiem więcej, prównania II vs III w necie pokazują jedynie ciut więcej górki i przestrzeni w niej przy III, problem w tym, że instalując Q10 u siebie, który ma elementy modelowania Ares (III), to samo usłyszałem u siebie... więc wiesz, różnicy nie usłyszysz za bardzo, a jak masz mieć rozbudoway rig, bo inaczej starczy Tobie tylko na III, to mimo wszystko bym kupił II, a za dwa lata, jak będziesz mógł sprzedać sprzęt z dotacji, to kupisz sobie III.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
4951 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2008, 02:37:01
wysłana przez Drevniak
24 Odpowiedzi
8562 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2011, 10:51:03
wysłana przez Mordimer
5 Odpowiedzi
7481 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2012, 23:08:32
wysłana przez Orange
8 Odpowiedzi
3158 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2012, 21:12:14
wysłana przez dawson
15 Odpowiedzi
8831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2014, 08:25:33
wysłana przez rafalek