Autor Wątek: Mesa TripleCrown JP-2C - zobaczmy :D  (Przeczytany 4531 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Mesa TripleCrown JP-2C - zobaczmy :D
« 15 Mar, 2018, 17:24:10 »
Witam,

Pomacamy  ;D



Pozdrawiam.

Offline guzie

  • Gaduła
  • Wiadomości: 254
  • aj- Vai
Widzę, że to nie waży. Czy wręcz przeciwnie i aż sobie przysiadłeś z kleksem? he? :)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
 ;D Tylko nie wiem komu bardziej się przyda...



Pozdrawiam.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 775
Czekam na pierwsze próbki!

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix


Pozdrawiam.

Zomballo

  • Gość
Łoookuria! Happy NAD! :D Czekam z niecierpliwością na mrożące krew w żyłach próbki.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Łoookuria! Happy NAD! :D Czekam z niecierpliwością na mrożące krew w żyłach próbki.
Wkurwia mnie to wszystko :D Bo co niepodepne do tej samej paczki to na koncu i tak prawie ukrece to samo na kazdym wzmaku :D Ale dam jakieś nagrania spoko.

Pozdrawiam.

Zomballo

  • Gość
Zrób inaczej. Dopierdol do tej samej paczki wpite różnych głośników na szybkozłączkach i zmieniaj. Troszki roboty będzie ale sam jestem ciekaw ostatecznego nakurwu. :P

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Zrób inaczej. Dopierdol do tej samej paczki wpite różnych głośników na szybkozłączkach i zmieniaj. Troszki roboty będzie ale sam jestem ciekaw ostatecznego nakurwu. :P
Mam kurwa 4 rozne w Hesu 412 i paru innych no jest inaczej ale to nie jest zasluga wzmaka tylko wlasnie glosnika :D wiec mnie to wkuriwia :D



Pozdrawiam.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Łoookuria! Happy NAD! :D Czekam z niecierpliwością na mrożące krew w żyłach próbki.
Wkurwia mnie to wszystko :D Bo co niepodepne do tej samej paczki to na koncu i tak prawie ukrece to samo na kazdym wzmaku :D Ale dam jakieś nagrania spoko.

Pozdrawiam.
Haha mam dokładnie tak samo, połowa wzmaków brzmi prawie identycznie :)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Łoookuria! Happy NAD! :D Czekam z niecierpliwością na mrożące krew w żyłach próbki.
Wkurwia mnie to wszystko :D Bo co niepodepne do tej samej paczki to na koncu i tak prawie ukrece to samo na kazdym wzmaku :D Ale dam jakieś nagrania spoko.

Pozdrawiam.
Haha mam dokładnie tak samo, połowa wzmaków brzmi prawie identycznie :)
No bo tak jest, ja nie jestem onanistą że ohh uhhh ehhh amp za 16 tys musi jebać :D Dla mnie Mg Fendmess za 2 tys jest spokojnie Pro enough :D Trza oczywiście paczkę mesy bo kurwa jebane te gadaja najlepiej. I w sumie pozamiatane :D

Pozdrawiam.

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
( Obraz usunięty.)


Prze-o-krutnie! ;) Patrząc na ustawienia tego graficznego EQ, już wyobrażam sobie moment, który na zawsze zmieni oblicze inżynierii dźwięku :D

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
( Obraz usunięty.)


Prze-o-krutnie! ;) Patrząc na ustawienia tego graficznego EQ, już wyobrażam sobie moment, który na zawsze zmieni oblicze inżynierii dźwięku :D
A macałeś kiedyś Marka IV V? jak tak to nie wiem co cię dziwi w ustawieniu eq? Przy takim gada to jak mesa DR z galkami na 12 :D no i dopalą.

Pozdrawiam.

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero


 A macałeś kiedyś Marka IV V? jak tak to nie wiem co cię dziwi w ustawieniu eq? Przy takim gada to jak mesa DR z galkami na 12 :D no i dopalą.



A na 'duala bez dopały', jak ustawiasz EQ? ;)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix


 A macałeś kiedyś Marka IV V? jak tak to nie wiem co cię dziwi w ustawieniu eq? Przy takim gada to jak mesa DR z galkami na 12 :D no i dopalą.



A na 'duala bez dopały', jak ustawiasz EQ? ;)
To zależy jaka paczka jaki mikrofon jakie ślady pickupy itd... Moja Rev.F gada dobrze z gałami na 12, jedynie bas mam sciagniety na 8-9 godz i tyle.

Pozdrawiam.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@sinquestsound będziesz może ogarniał jeszcze coś na helixa ?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
@sinquestsound będziesz może ogarniał jeszcze coś na helixa ?
Nie ma bardzo co ogarniać :p Moge nowe IR porobic i coś pokrecic na nowo pare presetow, ale nie mam Helixa, musze od kumpla pozyczyc. Teraz musze te mesy obadac cotototo :D

Pozdrawiam.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@sinquestsound będziesz może ogarniał jeszcze coś na helixa ?
Nie ma bardzo co ogarniać :p Moge nowe IR porobic i coś pokrecic na nowo pare presetow, ale nie mam Helixa, musze od kumpla pozyczyc. Teraz musze te mesy obadac cotototo :D

Pozdrawiam.

To ja ci dam jak mi jakieś fajne MK4 zrobisz i opcjonalnie ze 2 plexy :p
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix



Pozdrawiam.

Posty połączone: 20 Mar, 2018, 23:05:40
« Ostatnia zmiana: 20 Mar, 2018, 23:05:40 wysłana przez sinquestsound »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
12554 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2010, 15:01:13
wysłana przez mondomg
29 Odpowiedzi
11303 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2011, 12:50:42
wysłana przez p0ison
5 Odpowiedzi
5617 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2011, 10:24:03
wysłana przez dan777
8 Odpowiedzi
6729 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2014, 13:07:00
wysłana przez Zomballo
6 Odpowiedzi
2438 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2015, 20:16:58
wysłana przez sinquestsound