Autor Wątek: Lollipop - Bless  (Przeczytany 1981 razy)

Offline Pronisław

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
Lollipop - Bless
« 17 Lut, 2009, 10:26:15 »
Allo wszystkim

http://www.wrzuta.pl/audio/uFxiAgwUmp/lollipop_-_bless

Wrzucam nasz kawałek po wstępnym miksie. Mamy jeszcze możliwość ingerencji w brzmienie, więc proszę o sugestie.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Lollipop - Bless
« Odpowiedź #1 17 Lut, 2009, 12:29:03 »
zajebisty kawalek, ale straszny burdel w miksie. tylko nie wiem czy to przeszkadza, bo pierwsze Deftones mialo bardzo bardzo podobny burdel w miksie. jesli to mialo brzmiec (albo musialo brzmiec) jak garazowe nagranie na dobrym poziomie to wlasnie tak jest*. zrobcie porzadek z wokalami, chorki brzmia beznadziejnie, podejrzewam ze to kwestia nalozenia poglosu i 'schowania' ich wzgledem glownego wokalu. czasem od natloku roznych rzeczy kompletnie nie wiem na czym zawiesic ucho, szczegolnie jak napierdalaja dwie gitary, bebniarz zapieprza przejscie, do tego dwa wokale i w efekcie nic nie slychac. hi hat jest za glosno chyba. no i mam wrazenie ze wiosla ze soba nie stroja do konca.

poza tym chce wiecej uslyszec! bo zajebisty kawalek muzy.

*garazowe nie znaczy chujowe! ja tam bardzo lubie taki klimat, nawet te troche niestrojace wiosla sie w to wpasowuja.
Łe tej.

Offline Pronisław

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
Odp: Lollipop - Bless
« Odpowiedź #2 18 Lut, 2009, 12:21:24 »
Dzięki za konkretne rady. Burdel jest, bo całość jest po mega wstępnym miksie, choć to brudne brzmienie jakoś mi nie przeszkadza. Chórki idą do ponownego nagrania (to "hej" w refrenie brzmi arcygejowsko :-\). Co do perki, to stopki brzmią jak duuuuuużżżża kupa.
Zarzucam drugi kawałek - Show me. Co do solówki, to proszę o niekomentowanie - wyrzucamy ją i nagrywamy coś ludzkiego (kicz straszny wyszedł).
http://www.wrzuta.pl/audio/6n7I6suxCu/lollipop_-_show_me

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Lollipop - Bless
« Odpowiedź #3 18 Lut, 2009, 12:48:41 »
solowka jest spoko :) za to delay na wokalu mi sie nie nie podoba, za nic nie wiem o czym wokal nawija.

to jest nagrywane na setke?
Łe tej.

Offline Pronisław

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
Odp: Lollipop - Bless
« Odpowiedź #4 18 Lut, 2009, 14:32:43 »
Aż tak tragicznie brzmi ;)? Nie, nagrywaliśmy ścieżki oddzielnie, z tym że z cholernym ograniczeniem czasowym, dlatego są niedociągnięcia.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Lollipop - Bless
« Odpowiedź #5 18 Lut, 2009, 14:39:20 »
w tych nagraniach jest taka delikatna (czasem mniej delikatna ;) ) niedokladnosc, dokladnie jak w graniu na setke, ja tam lubie jak jest natura a nie geometryczna precyzja, chociaz to jest tylko moje zdanie. podeslesz mi te pliki na maila? to sobie poslucham jeszcze i moze ci cos do lba wpadnie. domin(orangutan)sixstring.pl

miksujecie to sami?
Łe tej.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: Lollipop - Bless
« Odpowiedź #6 18 Lut, 2009, 14:48:48 »
mixy są strasznie niewyraźne, ale sama muza bardzo mi się spodobała :)
wrzucaj cały materiał Źą :D

Offline Pronisław

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
Odp: Lollipop - Bless
« Odpowiedź #7 18 Lut, 2009, 15:23:18 »
Miksuje nam to znajomy. Problem jest w tym, że typek studiuje w wawie, wraca do domu raz na xxxxx tygodni i jak spotykamy się, to założenie jest takie, żeby zrobić jak najwięcej - co się przekłada na jakość :(. Resztę materiału zarzucę, jak będą bardziej sensowne mixy i wokale 8).

Offline haxigi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
  • Zbieram na 7demkę !
    • Trolldemoty
Odp: Lollipop - Bless
« Odpowiedź #8 20 Lut, 2009, 18:54:52 »
Zajebisty angielski akcent zią :D Głośniej wokala, ciszej talerze i będzie miodzio

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Lollipop - Bless
« Odpowiedź #9 20 Lut, 2009, 23:04:35 »
świetny brud, brzmicie jakbyście z kopalni wyszli :D (dlatego bardzo mi się podoba ;) ) tak jak koledzy wyżej mówili, mniej hh, więcej wokalu. ja bym jeszcze bas mocniej osadził - po przejściu w drugi motyw koło 0:15-0:20 odniosłem wrażenie, że jest jakoś pusto. jakby wsadzić tam taki pełny, może trochę growlujący bas to by był miód :) no i ogólnie fajnuchna muza, wrzucajta wszystkie nagrania ;)
do widzenia.

Offline karaś

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
    • http://laggyluk.com
Odp: Lollipop - Bless
« Odpowiedź #10 05 Mar, 2009, 13:52:11 »
muza fajna co do mixa to bebny troche przesterowane i mam wrazenie ze cos nie tak z kompresja bo na beacie pompuje dziwnie. gitary jakos takos posrodku tylko slychac mozna by nagrac rytmiczna 2 razy i rozsunac na boki ku wiekszej potedze.

ps. to odnosnie pierwszgo kawalka drugi troche lepiej brzmi ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Mar, 2009, 13:56:56 wysłana przez karaś »