Autor Wątek: Real paczka vs Cab IR [Zestawienie]  (Przeczytany 2328 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Real paczka vs Cab IR [Zestawienie]
« 01 Mar, 2018, 13:47:03 »
Witam,

http://www.sinmix.pl/2018/03/01/real-miced-cab-vs-cabinet-ir-24-48khz/

Posłuchaj, zagłosuj, zobacz wyniki!

Pozdrawiam.

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Dla mnie B w ostatecznym miksie. Nie wiem czy to IR, czy real cab - jebie mnie to... ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Xiaomi lepsze
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
W real cabie słychać jak dół przejmuje charakterystyke pomieszczenia/podłogi. W mixie lepsze B :p Ale sam mix za ciężki jakoś mi się nie podoba ogólnie  8)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
No i dlatego 99% testów na YT jest robionych przez amatorów, typu kemper vs real amp albo wzmak 1 vs wzmak 1 itd.. bo są oparte na porównaniu 1 nagranego sladu do 2 (pomijam ludzi którzy potrafią porównywać 2 ampy na 2 roznych paczkach mikach i jeszcze innych riffach) a o porownaniu np axe vs kemper gdzie graja rozne wzmacniacze i rozne paczki to juz... przemilcze. Stara zasada jak swiat te roznice albo "ich brak" z 1 sladu sumują się w całość juz w miksie. Kolejna spreawa jak takie slady reagują na eq na limitery kompresory na podbijanie sumy miksu itd...

@JanuszuNieKrzywdz  a rozróżniasz dwa pojęcia mix vs 4 surowe gitary + backing track? Jak załapiesz to napisz coś mądrego. Pomijam fakt że mogłem dać nagrania tylko z IR napisac ze to Engl Savage albo i Bugera i tak 99% by łyknęło - taka smutna prawda. Miłego dnia wszystkim!

Pozdrawiam.

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
@JanuszuNieKrzywdz  a rozróżniasz dwa pojęcia mix vs 4 surowe gitary + backing track? Jak załapiesz to napisz coś mądrego. Pomijam fakt że mogłem dać nagrania tylko z IR napisac ze to Engl Savage albo i Bugera i tak 99% by łyknęło - taka smutna prawda. Miłego dnia wszystkim!

OK, może się rozpędziłem z nazwaniem tego mixem, po prostu połączyłeś ślady, ale nie wiem czy usłyszenie tego w poczwórnej wersji cokolwiek zmieniło w moim osłuchu. A co do drugiego, to skoro coś robisz dla forum, to szanuj nasze zdanie.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
@JanuszuNieKrzywdz  a rozróżniasz dwa pojęcia mix vs 4 surowe gitary + backing track? Jak załapiesz to napisz coś mądrego. Pomijam fakt że mogłem dać nagrania tylko z IR napisac ze to Engl Savage albo i Bugera i tak 99% by łyknęło - taka smutna prawda. Miłego dnia wszystkim!

OK, może się rozpędziłem z nazwaniem tego mixem, po prostu połączyłeś ślady, ale nie wiem czy usłyszenie tego w poczwórnej wersji cokolwiek zmieniło w moim osłuchu. A co do drugiego, to skoro coś robisz dla forum, to szanuj nasze zdanie.
mało mnie znasz, ja wszystko robie tylko dla siebie! reszte mam w dupie :D

Pozdrawiam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
10304 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2009, 15:09:51
wysłana przez James Dean
17 Odpowiedzi
11360 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2013, 21:56:44
wysłana przez Stivo2005
5 Odpowiedzi
2684 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2013, 20:14:49
wysłana przez sinquestsound
5 Odpowiedzi
4408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2014, 23:13:54
wysłana przez Bjørn
6 Odpowiedzi
2278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2018, 22:02:03
wysłana przez sinquestsound