Autor Wątek: Gitary 7 Strunowe z Klonową Podstrunnicą ?  (Przeczytany 3039 razy)

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Gitary 7 Strunowe z Klonową Podstrunnicą ?
« 18 Lut, 2018, 11:10:22 »
Witam.

Mam pytanie, ponieważ nie jest to często spotykany sprzęt na rynku jeżeli mówimy o gitarze 7 strunowej z klonowa podstrunnicą. Wiem że zapewne Schecter Jeff Loomis jets jedną z nich cyz też jackson slatx 3-7, nowa seria Ibaneza (strasznie droga..).
Gram od pewnego czasu na MiM Tele Mn CAR i muszę przyznać, lakierowany klon jest czymś co nie dość , że ślicznie wygląda to jeszcze bardzo dobrze mi w łapie leży.
Czy na naszym rynku da się jeszcze gdzieś spotkać 7 z Klonowa lakierowaną podstrunnicą ? Przeglądałem GC, ale wiele z modeli jest powyżej 3000 PLN, i nie pasi mi jakos D shape Ibaneza.

Mam schectera damien elite 7 crb fixed bridge i chętnie bym zamienił z dopłatą na SLatx3-7, szkoda tylko że już ich nie produkują od 2017. Jakies inne modele ? [Zalerzy mi na arch top body. nie lubię "arm contur"]
Djent to kópa.

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
Używki w takim razie :) Z modeli prawdę mówiąc ciężko mi skojarzyć coś seryjnego w niższym pułapie prócz tego Schactera (gryf grubas, mi pasowało) i Jacka (nie grałem, słyszałem gdzieniegdzie opinie że karton motzno), ewentualnie odkładaj i leć do Skervów Kotuf i innych RANuf :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
2088 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Mar, 2007, 22:07:31
wysłana przez zameryki
26 Odpowiedzi
13273 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lut, 2012, 12:11:34
wysłana przez Gałek
17 Odpowiedzi
7688 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2014, 00:25:08
wysłana przez Orange