Autor Wątek: Ibanez RGIR37BFG vs Washburn PX Solar 17 ETC  (Przeczytany 7921 razy)

Offline Damian Rasm

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Ibanez RGIR37BFG vs Washburn PX Solar 17 ETC
« 13 Lut, 2018, 18:18:38 »
Witam,
Jestem w trakcie zakupu "siódemki", wlasciwie ciagnie mnie ku washburn ale ibanez tez mocno siedzi w glowie, do tego ibaneza mialem w ręku, solara nie.
Ibanez na przetwornikach EMG mostek staly oczywiscie cena to 800 eur, z drugiej strony Solar na duncanach z mostkiem evernote za 600 eur,
Czy ktos moze cos powiedziec o washburnie? Ewentualnie jak wypada jedna na tle drugiej?
Pozdrawiam

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Cisza tez gra zrobil test tego Solara. @Dale Cooper

Offline Damian Rasm

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Tak, widzialem, widzialem rowniez prezentacje Ole Englund powiem szczerze ze robi wrazenie, dodatkowa opcja jest uzywany ESP LTD AJ-7

Offline Damian Rasm

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
kupiłem Washburna:) i nie żałuję. grać i tak nie umiem :). Evertune dziala super, pierwszy raz wziąłem nowa gitare z kartonu i zacząłem brzdąkać, stroiła, jeśli sie ie ustawi odpowiednio to mozna zapomniec i bendowaniu, na temat przetworników wiem tyle ze sa czarne, podwojne lub pojedyncze i srebrne a czasem białe, jednak żeby zagrzmic po fachowemu ze niby sie znam to powiem ze pasywy duncan solar jednak bardziej mi grały niz EMG 707w ibanezie, ibaneza majac w reku mialem obawy czy dam rade z 7 string ( złamany nadgarstek w dzieciństwie, połamany łokieć nie w dzieciństwie do tego leworęczny a gram jak praworęczny żeby nikt nie wiedział) jest cieńszy przez co wydaje sie szerszy mniej poręczny natomiast gryf solara jest bardziej zaokrąglony przez co lepiej mi sie po nim biega. generalnie jak bym kupił ibaneza za 50% ceny to by mi nie przeszkadzal, jednak cena za jaka kupiłem solara do tego evertune makes me freakin hapy :)
ps gitare kupilem od gościa ktory twierdził ze jest jej współproducentem/desingerem i bliskim przyjacielem Ole, do tego robil tez gitare dla Vogga i biorąc pod uwage fakt iz w domu mial całkiem sporo washburnow(takie solary za 2500 eur tez) w kartonach, nie mam podstaw żeby mu nie wierzyć :)
Jesli ktos chcialby wiedziec cos wiecej na temat mojego nowego wspaniałego najlepszego na świecie i jedynego wiosla to _ jeszcze tu zajżę :)

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Rzucaj reckę ze zdjęciami bo fajnie się zapowiada :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
6689 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2010, 09:44:11
wysłana przez Dexterek
2 Odpowiedzi
3567 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2013, 22:25:42
wysłana przez ChopZeWsi
4 Odpowiedzi
2217 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2013, 23:59:13
wysłana przez OfensywnyRondel
28 Odpowiedzi
31489 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sty, 2015, 20:05:00
wysłana przez Kudlathy
3 Odpowiedzi
3332 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2017, 16:44:38
wysłana przez carolus89