Autor Wątek: piec do 2500 - 3000 do grania w domu  (Przeczytany 2733 razy)

Offline Bruner

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
piec do 2500 - 3000 do grania w domu
« 17 Gru, 2017, 13:07:07 »
Panowie, szukam czegoś typowo do wyrywania flaków, chwalenia szatana i wskrzeszania umarłych, do dyspozycji mam jakieś 2500 (no może max 3000, ale to już z bólem) gram tylko w domu (nie w bloku, więc nie muszę się aż tak mocno ograniczać, ale jednak inni domownicy też chcieli by żyć). Do grania lżejszych klimatów mam combo Marshall Valvestate VS65R, jest fajny i bardzo go lubię, ale jednak kopa do żeczy cięższych niż heavy to mu brakuje, a że zainteresowania mam szerokie, to szukam czegoś ze zdrowym pierdolnięciem i potężnym, nie plastikowym soundem, brzmienia do jakich miało by to służyć to od współczesnej mety czy klimatów w rodzaju Sonic Mayhem, przez pagan/viking jak Moonsorrow czy Arkona, po nowoczesne hi-gainy ala Merrow czy Englund. Do lżejszych rzeczy mam Marshala, kanał czysty nieistotny, gram głównie rytmicznie, bardzo mało soluję. Ze względu na budżet i granie w domu biorę pod uwagę raczej combo (chyba że się mylę i da sie kupić za tą kasę jakąś fajną głowę z paką która nie będzie musiała burzyć scian żeby dobrze zabrzmieć), preferuję sprzęt nowy, ale jeśli na prawdę warto, to mogę rozważyć coś używanego. Najchętniej lampa, ale się nie upieram. Macie jakieś propozycje? Chyba, że za te pieniądze i tak szału nie będzie, więc lepiej dokupić do Valvestate'a jakiegoś Metal Muffa czy innego Distortus Maximusa, a resztę kasy przeznaczyć na piwo? Niestety zwiększenie budżetu 3 razy i eksmisja rodziny nie wchodzi w grę ;)

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
żeczy ?  :facepalm:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
MG Fendmess może...?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Jak wyżej, poszukaj Ravena/Fendmessa/Firebirda na rynku wtórnym. W tej cenie nie znajdziesz nic fajniejszego.
W tej cenie równie dobrze możesz zamówić nówkę bezpośrednio u Marka
http://www.mgamp.com/sklep/index.php?id_product=66&controller=product&id_lang=3#/7-reverb-bez_reverbu/10-opcje_footswitch-brak/64-moc-20_watt/50-glosnik-legend_v12/1-kolor-czarny/46-maskownica_glosnika-tkanina_black_weave
Jeśli grasz tylko w domu to takie combo będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.


Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ja ze swojej strony jeszcze polecę DV Mark Maragold z dedykowaną kolumną (używany komplet w okolicach 3k na pewno znajdziesz). Mnie osobiście piec pozamiatał uniwersalnością i ilością mięsa na przesterowanym kanale. Ale z pewnością ma mniej metalowej duszy a więcej wkurw-rockowej. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Zerknij do forum "Sprzedam": mam tam MG Firebird 40 na zbyciu :angel:
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Zomballo

  • Gość
5150 i pierdol sąsiadów.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
@Dick Retard
tylko paczkę trzeba by jeszcze zanabyć.
Ja na codzień w domciu nakurwiam na 6505 + HB G212 vintage, zasadniczo to samo co 5150, kurwi ślicznie, nawet na niskich głośnościach da sie ukręcić satysfakcjonujące jebnięcie
(dla przykładu mój 6505 w surowej postaci na sypialnianej głośności)

no i z tym żaden gig Ci nie straszny. Od serduszka polecam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
5040 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Cze, 2011, 17:59:16
wysłana przez Matt-Carnage
10 Odpowiedzi
9874 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 23:55:41
wysłana przez majkelk
1 Odpowiedzi
2573 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2014, 13:14:56
wysłana przez pivo
37 Odpowiedzi
9493 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Wrz, 2015, 12:30:45
wysłana przez Gohes
12 Odpowiedzi
4421 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2016, 12:19:02
wysłana przez lwronk