Autor Wątek: deleted  (Przeczytany 9986 razy)

Fixo

  • Gość
deleted
« 05 Gru, 2017, 20:06:11 »
deleted
« Ostatnia zmiana: 12 Cze, 2021, 01:13:13 wysłana przez Fixo »

Offline vysnafca75

  • Gaduła
  • Wiadomości: 244

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 416
  • It is useless, to resist.
Jakbym był bardziej pierdolnięty, to bym mógł Ci opchnąć białego Demona 7 z Fishmanami SRC. Ale dobrze, że nie jestem, bo patrząc na to jaka jest obecnie lipa, to nie wiem ile sam musiałbym włożyć siana, żeby se coś lepszego kupić od tego kupić ;)

Omen Extreme 7 + lepszy pipak pod most to bardzo dobry strzał. Ale 1500 to srogo za dużo, zwłaszcza, że w tej kasie można chyba nówkę wyczaić. Ten gość to mi na jakiegoś handlarza w ogóle wygląda.

8mkę w tej skali sobie odpuść.

Do Riffa we Wro nawet nie masz co zaglądać. Podjedź do Ostrowskiego, ew RagTime.

I zmień uprzedzenia do EMG. Serio ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
return to monke


Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Tego typu tematy sa tak z dupy ze o matko. Kup ta gitare ktora Ci sie podoba wizualnie i odpowiada Ci specyfikacja. Za jakis czas i tak ja sprzedasz.

Offline mort

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Tego typu tematy sa tak z dupy ze o matko. Kup ta gitare ktora Ci sie podoba wizualnie i odpowiada Ci specyfikacja. Za jakis czas i tak ja sprzedasz.
o to o to! :D

Właśnie dostałem propozycje na Sterlinga JP170(...)
Nie sądzę żeby w tej cenie były DiMarzio. Raczej to są pickupy sterlinga, które są mocnotakiese   ;D

Offline gitara

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Jak masz kupować ruchomy most, którego nie chciałeś i dawać około 2,2tys za gitarę która nowa kosztuje 4k, i w skali 25,5 do poszukaj RG760 też za około tyle się pojawiają, a w dzisiejszych cenach to wiosło za jakieś 7k więc klasa bez porównania.
Dodatkowo sprzedasz bez problemu, a takie wynalazki, które są niby Petrucci ale nie Music Man, nie jest łatwo sprzedać.
Nie kupuj nowej gitary. Zostaw to bogatym, którzy za jakiś czas wystawią jako używki :)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
nie zarabiam na tym

I tak nie bedziesz, wiekszosc z nas nie zarabia a tylko nerki sprzedaje zeby te Mesy i PRS AAA Top kupic.


Pytam też bo to jednak krótsza menzura tylko 25,5"
[/quote]

25.5" to nie jest krotka menzura, tylko normalna. Spokojnie do A zejdzie. 7 strunowe gitary z reguly maja wlasnie taka menzure. Ba, niektorzy Les Paule do A stroja i graja.

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
« Ostatnia zmiana: 17 Gru, 2017, 01:09:22 wysłana przez OMSON »

Offline TheTrickyTrickster

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Jeśli chcesz kupić nową gitarę to w tej cenie tylko Schectery. W tym zakresie cenowym uważam, że nie kupisz lepszej, nowej gitary gdzie jakość odpowiada cenie, a nawet śmiem rzec, że jak za te pieniądze to gitary są bardzo dobre. Sam gram na Schecter 7 Omen Extreme i jestem z niej mega zadowolony. Polecam tą gitarę bądź Demona. Pupy według mnie nie wymagają wymiany, no chyba że masz jakieś osobiste preferencje co do brzmienia ale nawet na tych Schecterowskich pupach czy Duncan Designed w demonie przy dobrej technice zagadają i to bardzo spoko. Możesz spróbować Schectera Damien Elite ze względu na EMG jakie już posiadają. Co do używek to wiadomo, że to już jest łapanie okazji. Patrz przede wszystkim na to, gdzie model był produkowany.

Cytuj
Co do EMG to tylko mam uprzedzenie bo każdy jełop studenciak co znam co ma 7'ke z EMG to tak ciulowo zawsze ustawia brzmienie ze już nie wiem czy oni graja na 10 letnich strunach czy po prostu nie umią ustawiać brzmienia

Tak, nie umiejo ustawić. EMG to bardzo dobre przystawki - standard wybór jeśli chcesz aktywy, a nie masz jakiś określonych preferencji.

Co do tańszych ibanezów? Nie ma dobrych, tanich ibanezów. Ale to jest tylko moja opinia.
« Ostatnia zmiana: 20 Gru, 2017, 17:27:39 wysłana przez TheTrickyTrickster »
Nerville - moja kapela

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Są ale używane. Lol

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Obniżyłem cenę swojego xiphosa do 2.500 pln, z twardym casem i miękkim pokrowcem i fajnymi pickupami.

Wiosło forumowe, nie ma lipy. Jakby ci taki kształt leżał to polecam.