Autor Wątek: Kabel połączeniowy (RJ45) do sterowników FBV Line 6  (Przeczytany 2798 razy)

Offline Freeman13

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Panowie potrzebuję pomocy, nie mogę nigdzie namierzyć schematu połączeń kabla do sterowników FBV (Line 6). Chodzi o ten kabelek na dwóch wtykach RJ45. Z tego co wiem jest on wykonany w tzw. przeplocie, nie tak jak do Variax'a gdzie jest 1:1 jak zwykłe "sieciówki". Może ktoś dysponuje diagramem połączeń przewodów wewnątrz wtyków, albo jest w stanie na podstawie swojego kabelka rozpisać mi jako to leci. Kupiłem FBV Express II bez kabla i nie bardzo uśmiecha mi się bulić 50PLN za kabel który mogę wykonać za ułamek tej ceny. Z góry dziękuję za pomoc ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Sie, 2017, 11:28:25 wysłana przez Freeman13 »

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
kabel jest prosty. wiem bo miałem.
i always go full retard

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu


https://www.bhphotovideo.com/c/product/427596-REG/Line_6_21_33_2008_RJ_45_Pedal_Cable.html

EDIT.

 Jednak nie - jak się przyjrzeć widać, że to fotoszopka z lustrzanym odbiciem.
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2017, 23:07:19 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline dobry

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 69
ten na obrazku wygląda na kabel typu rollover - lustrzane odbicie. no, chyba, że sfotoszopowali prawdziwe lustrzane odbicie jednej wtyczki :-)
dobry

Offline Freeman13

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Dzięki Panowie, to już jakiś punkt zaczepienia. Faktycznie na zdjęciu wygląda jak by to był kabel rollover. @Sify11 pewny jesteś na 100% że kabel był prosty? Czy może tak jak ten ze zdjęcia w lustrzanym odbiciu? Przydało by się to zweryfikować, może znajdzie się ktoś kto posiada kabelek i zrobi zdjęcie wtyków?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Masz kilka możliwości:

1. Zapytać na forum L6
2. Poprosić kogoś sprzedającego taki kabel (Allegro? Olx?) o fotki wtyczek
3. Zamówić przez neta i następnie zwrócić (opcjonalnie iść osobiście do muzycznego, bo w pierwszej opcji zapłacisz za przesyłkę i medal Virtutti Cebulari pójdzie sie jebac)
4. Złożyć randomowo, albo na podstawie info ludzi z internetów (w najgorszym wypadku tylko spierdolisz sterownik, ale to nic w porównaniu z wizja wydania kilku dyszek na oryginalny kabel)
5. Nie być cebula i kupic kabel
B ( o ) ( o ) B S

Offline Freeman13

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Ooo kurna Stary, dzięki że mnie uświadomiłeś jakie ze mnie cebulactwo wychodzi... Widzisz nie miałem do tej pory pojęcia o tym jak bardzo próba zaoszczędzenia (równowartości 0,7l czystej) zaślepiła mi umysł  :o Zastanawia mnie czy długo nad tym wszystkim myślałeś? Bo może jestem Ci coś winien za czas stracony na ten wywód?  :lol:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ooo kurna Stary, dzięki że mnie uświadomiłeś jakie ze mnie cebulactwo wychodzi... Widzisz nie miałem do tej pory pojęcia o tym jak bardzo próba zaoszczędzenia (równowartości 0,7l czystej) zaślepiła mi umysł  :o Zastanawia mnie czy długo nad tym wszystkim myślałeś? Bo może jestem Ci coś winien za czas stracony na ten wywód?  :lol:

Uspokój się dzieciaku.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Mam ten kabel ale fotki mogę najwczesniej w środę podesłać.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Orange

  • Gość
Zwykły internetowy kabel działa.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 369
    • CTG TV
Dokładnie jak wyżej. Sprawdzone z POD HD i FBV Express.
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2346 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2009, 18:56:52
wysłana przez Zomballo
5 Odpowiedzi
4432 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2010, 14:16:30
wysłana przez kubaa
2 Odpowiedzi
1717 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2013, 23:31:20
wysłana przez Aerosmith
4 Odpowiedzi
3979 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2015, 17:54:12
wysłana przez IgoR_KilleR
8 Odpowiedzi
2428 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Wrz, 2015, 22:53:13
wysłana przez Zenon