Autor Wątek: [NAD] Hiwatt Higain 100 - gruzowisko  (Przeczytany 1364 razy)

Offline DarekDaron

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 60
[NAD] Hiwatt Higain 100 - gruzowisko
« 27 Kwi, 2017, 17:07:22 »
Cześć,
Z racji nowego nabytku i zdaje się małej popularności tego wzmacniacza stwierdziłem, że warto by coś o nim naskrobać.

Rozglądałem się za wzmacniaczem, który miałby raczej "oldschoolowo rockowy" charakter, nastawiając się przy tym na eksperymenty z przesterami/fuzzami.
Na Orange mnie nie stać także pierwszymi moimi typami były Laney GH albo AOR i JCM-y. Przeglądając allegro natrafiłem na egzemplarz Hiwatta HGS 100, ograć nie miałem gdzie, sensownych próbek na yt praktycznie wcale. Cena kusząca, więc stwierdziłem, że zaryzykuję :D.

Ryzyko się opłaciło, wzmaczniacz przerósł moje oczekiwania. Istny generator gruzu o jaki mi chodziło. Gdzieś spotkałem się z opinią, że może brakować mu gain'u, co okazało się kompletną nieprawdą. Przesterowany kanał nawet bez włączania trybu Higain spokojnie nadaje się do łojenia. Im bardziej rozkręcany jest mid tym bardziej przester nabiera fuzzowatego charakteru zaczynając trochę przypominać ten z Bossa HM-2. 
Jest ciężko i soczyście. Jeśli ktoś gra w sludgowo-doomowych klimatach to powinien wziąć tego wzmaka pod uwagę :)

Niezbyt ostra fotka:
Spoiler

I bieda próbka z telefonu:
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi, 2017, 18:01:51 wysłana przez DarekDaron »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Zatykacz telefonów. Znaczy - pewnie głośny. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Graty! Sam się na niego śliniłem.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
8616 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Paź, 2010, 11:50:23
wysłana przez dom?n
15 Odpowiedzi
6728 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sie, 2012, 09:59:31
wysłana przez escape_artist
15 Odpowiedzi
2527 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2016, 02:10:49
wysłana przez Johnny