Autor Wątek: Mesa Boogie 2x12 Three-Quarter z Black Shadow  (Przeczytany 2240 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Mesa Boogie 2x12 Three-Quarter z Black Shadow
« 24 Kwi, 2017, 20:31:20 »
Czoł(gi)em!

Grał ktoś na Mesa Boogie 2x12 Three-Quarter? http://www.mesaboogie.com/support/out-of-production/three-quarter-back-cabs.html
Pytam, bo mam ofertę wzięcia w rozliczeniu. Paczki Mesy to raczej czołówka, tylko nie wiem, czy 3/4 to nie będzie trochę pierdziawka. ;) Teraz mam pionowego Engla 2x12 z V30. Samej wagi jest 10kg więcej. ;) Mesa już tych paczek nie robi. Prawdopodobnie nie bez powodu. ;)
@sinquestsound Tyś tu ekspertem od paczek. :D
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi, 2017, 20:50:25 wysłana przez aciek_l »

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Czoł(gi)em!

Grał ktoś na Mesa Boogie 2x12 Three-Quarter? http://www.mesaboogie.com/support/out-of-production/three-quarter-back-cabs.html
Pytam, bo mam ofertę wzięcia w rozliczeniu. Paczki Mesy to raczej czołówka, tylko nie wiem, czy 3/4 to nie będzie trochę pierdziawka. ;) Teraz mam pionowego Engla 2x12 z V30. Samej wagi jest 10kg więcej. ;) Mesa już tych paczek nie robi. Prawdopodobnie nie bez powodu. ;)
@sinquestsound Tyś tu ekspertem od paczek. :D
Dla mnie ogólnie otwarte i półotwarte czy prawie zamknięte to do metalu lipa. Mówię o miksie. Nie ma jebnięcia i nie ma ataku - do tego ginie dół. Miałem Laboge 2x12 OS i miałem 2 tyły do niej - tylko zamknięta dawała rade. Mesa to mesa jak stara to kup bo głośniki warto zachować :D Jest na Allegro chyba taka o której mówisz. Jak coś zabudujesz tył i też będzie :D

Pozdrawiam.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Otwarta paczka i nie ma jebnięcia? Chyba na EMG... :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Otwarta paka nie ma czank czank, czuga czuga ani meszuga.

Dupą wysrywa wszystko, co przy zamkniętej ma Ci przypierdolić w szczękę.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
4584 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2014, 00:32:05
wysłana przez wolfer
17 Odpowiedzi
2961 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2016, 21:19:04
wysłana przez ITHMW
3 Odpowiedzi
1590 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2022, 19:06:30
wysłana przez ITHMW