Autor Wątek: Gtarowy livestream :)  (Przeczytany 10122 razy)

Offline baz0k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
    • Lekcje i testy sprzętu
Gtarowy livestream :)
« 18 Sty, 2017, 13:48:35 »
Wybaczcie, że kolejny temat, jeśli moderacja to czyta - możecie wykasować wątek o lick of the day i internetowy kurs teorii (serie się średnio przyjęły) :P

W każdy poniedziałek o 20:00 zapraszam Was na totalnie darmowe i niezobowiązujące warsztaty gitarowe na moim kanale YouTube. Poruszam kwestie związane z techniką, teorią, improwizacją słuchem. Streamuję już od ponad dwóch lat i mam wszystkie rzeczy dobrze ogarnięte :) Teraz to ubrałem w ładną i czytelną formę. Sądząc po liczbie widzów, chyba wszystko się zgadza - czasem organizuję giveawaye więc można wygrać jakieś kostki, struny i inne duperele.

Plan jest prosty - 15-20 minut gadki o wszystkim, ~60min wykład na temat, 30-60min interakcja z widzami, wyjaśnianie problemów i rozmowy o dupie maryni.

Oprócz samej wiedzy, zawsze mam świeży dostęp do zawodowego sprzętu, a w szczególności PRSów, gdyż zostałem endorserem - także będziecie mogli usłyszeć trochę fajnych wioseł jak się sprawują na żywo (w tym miesiącu 8 różnych SE, w tym baryton, tremonti, holcomb)







Gitary w dłoń :)


Zapraszam na kanał z testami sprzętu i darmowymi lekcjami: www.youtube.com/baz0k

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Gtarowy livestream :)
« Odpowiedź #1 18 Sty, 2017, 16:35:13 »
Po 1 gratuluje endorsingu
Po 2 cieszę się że we wtorek mam Obwody i sygnały, skutecznie wypełniasz czas który mógłbym przeznaczyć na naukę :D
Po 3 @baz0k wrzuć może na SS info o warsztatch w LBN. Jest tu kilka osób, które myślę że by się wybrały, a ja chętnie bym się spotkał. No i nie chcę zabierać tego przywileju.
Po 4 MOAR!
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***