Autor Wątek: Zegarki  (Przeczytany 43481 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #75 14 Sty, 2018, 23:03:18 »
Znaczy sie tez tak masz? Bo sam noszę zegarki po kilkanaście godzin na dobę i mam normalną, zdrową i błyszczącą sierść i obawiam sie ze źle go noszę wobec tego.

Z drugiej strony znalem kiedys jedna laske, ktora goliła ręce. Nie to, ze wyglądała jak yeti, po prostu traktowala rece tak jak nogi.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #76 14 Sty, 2018, 23:10:19 »
To pewnie szybko biegała...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #77 14 Sty, 2018, 23:23:22 »
Znaczy sie tez tak masz? Bo sam noszę zegarki po kilkanaście godzin na dobę i mam normalną, zdrową i błyszczącą sierść i obawiam sie ze źle go noszę wobec tego.

Z drugiej strony znalem kiedys jedna laske, ktora goliła ręce. Nie to, ze wyglądała jak yeti, po prostu traktowala rece tak jak nogi.
Ty nosisz zegarek a to jest cegła z luźną bransoletą.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #78 18 Sty, 2018, 14:05:01 »
Z drugiej strony znalem kiedys jedna laske, ktora goliła ręce. Nie to, ze wyglądała jak yeti, po prostu traktowala rece tak jak nogi.
A to nogi sa pod wzgledem golenia jakos specjalnie uprzywilejowane/przystosowane? Bo nie lapie? :facepalm:
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #79 18 Sty, 2018, 17:15:56 »
Z drugiej strony znalem kiedys jedna laske, ktora goliła ręce. Nie to, ze wyglądała jak yeti, po prostu traktowala rece tak jak nogi.
A to nogi sa pod wzgledem golenia jakos specjalnie uprzywilejowane/przystosowane? Bo nie lapie? :facepalm:

Jak to nie golisz?  :o
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #80 18 Sty, 2018, 19:41:07 »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Zomballo

  • Gość
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #81 19 Sty, 2018, 21:49:11 »
Kiedyś mi się tak nogi od gumowców wytarły. :D

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #82 22 Sty, 2018, 12:59:40 »
Z drugiej strony znalem kiedys jedna laske, ktora goliła ręce. Nie to, ze wyglądała jak yeti, po prostu traktowala rece tak jak nogi.
A to nogi sa pod wzgledem golenia jakos specjalnie uprzywilejowane/przystosowane? Bo nie lapie? :facepalm:

Jak to nie golisz?  :o
A jakie to ma znaczenie?
Wciaz jednak nie napisaleś dlaczego golenie nóg Cię nie dziwi, a rąk tak.
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #83 22 Sty, 2018, 15:52:09 »
Z drugiej strony znalem kiedys jedna laske, ktora goliła ręce. Nie to, ze wyglądała jak yeti, po prostu traktowala rece tak jak nogi.
A to nogi sa pod wzgledem golenia jakos specjalnie uprzywilejowane/przystosowane? Bo nie lapie? :facepalm:

Jak to nie golisz?  :o
A jakie to ma znaczenie?
Wciaz jednak nie napisaleś dlaczego golenie nóg Cię nie dziwi, a rąk tak.

Bo przez 31 lat poznałem jedną kobietę, która goliła ręce i jakieś mniej więcej wszystkie pozostałe, które tego nie robiły
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #84 22 Sty, 2018, 16:26:47 »
g-zs za mało do ludzi wychodzisz ;)

PS: Temat Wam się nie pomylił?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #85 22 Sty, 2018, 18:08:31 »
Dziwisz sie? Od ponad 10 lat czytam forum :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #86 22 Sty, 2018, 19:37:38 »
Przyjmuje się, że jak ma czarne kręcone włosy na rękach, to powinna golić, jeżeli nie, to ujdzie.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #87 21 Lut, 2018, 23:43:22 »



Nowy Ulysse Nardin
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #88 08 Kwi, 2018, 21:55:41 »
Z tańszych zachcianek Seiko SARB017 Alpinist
( Obraz usunięty.)
<3 OLX
Właśnie odebrałem. Piękny sikor zupełnie oderwany od modnych teraz ponad 40 milimetrowców.
W komplecie dostałem 3 paski. Już wiem dlaczego Alpinist ma opinię tak uniwersalnego zegarka. Z każdym paskiem całkowicie zmienia charakter.

polecam :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #89 09 Kwi, 2018, 01:11:43 »
Śliczny, choć ja tam akurat wolę właśnie wielkie zegarki, lubię czuć ich ciężar na dłoni. A łapę mam cienką nawet, jak na hipsterskie standardy, ale nie wygląda to chyba jakoś źle, bo nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #90 09 Kwi, 2018, 07:59:30 »
Śliczny, choć ja tam akurat wolę właśnie wielkie zegarki, lubię czuć ich ciężar na dłoni. A łapę mam cienką nawet, jak na hipsterskie standardy, ale nie wygląda to chyba jakoś źle, bo nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi.
Boją się pedały 😜
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #91 09 Kwi, 2018, 20:53:23 »
To proste. Innym hipsterom się podoba, a ci co się znają, wiedzą, że nieładnie jest zwracać komuś uwagę.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #92 23 Lip, 2018, 22:44:59 »

Samsung Gear S3 Frontier. W sumie polecam, poza przywarą typu nieznikającego powiadomienia o aktualizacji softa po aktualizacji to mega użyteczny gadżet. Dla mnie główną zaletą jest to, że choćby jakkolwiek głośno wokół nie było to zegarek mi wibruje na łapie informując, że ktoś dzwoni. Już parę razy oszczędziło mi to roboty w przypadku tych istotnych telefonów więc tym bardziej propsuję. Kwestia tylko jak długo wytrzymi w środowisku olejów, smarów, kurzu, pyłu i gwałtownych ruchów/uderzeń. Na wszelki sobie ubezpieczyłem ale jak przynajmniej dwa lata przeżyje to będę kontent :D Ludzie w internetach straszyli, że chujowa bateria co ledwo dzień trzyma ale po całym dniu użytkowania, raz po raz spoglądając na sikora odpalając ekran, w chwili obecnej mam 73% naładowania więc całkiem miło.
Dodatkowy fajny bajer, mogę gadać przez zegarek jak pałer rendżers, tylko muszę rozkminić jak sobie to ustawić na dzwonek w tej zegarynce

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #93 30 Cze, 2019, 05:32:51 »
Sprzedałem pospiesznie Asus Zenwatch i od paru dni mam właśnie Samsung Gear S3 Frontier. Totalny kozak, 3-4 dni na baterii, wszystko płynnie śmiga, zasiedzę się, to pipczy, że trzeba wznowić aktywność. 10/10
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #94 03 Lip, 2019, 01:13:13 »


Moja Doxa z 1959 :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #95 03 Lip, 2019, 09:13:38 »
Myślałeś nad restaurowaniem tej tarczy czy zostawiasz jak jest wintydżowo?

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #96 03 Lip, 2019, 09:23:45 »
Zostawiam, mega mi się podoba ta patyna :)

Teraz celuję w Chronographe Suisse ale to wiele większy wydatek - najpierw wiosło, od 2,5 roku nie kupiłem żadnej gitary! Skandal!
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #97 06 Lip, 2019, 14:21:15 »
Sprzedałem pospiesznie Asus Zenwatch i od paru dni mam właśnie Samsung Gear S3 Frontier. Totalny kozak, 3-4 dni na baterii, wszystko płynnie śmiga, zasiedzę się, to pipczy, że trzeba wznowić aktywność. 10/10
No i ja po roku użytkowania w ekstremalnych warunkach dalej serdecznie polecam. Bateria jak trzymała 3 dni tak trzyma nadal, nic nie wkurwia, nie ścina, dupnąłem nim w coś nie raz nie dwa, trochę się porysowała luneta ale działa jak należy. Ta tak samo zasyfiona była wszelkiej maści pyłem stalowym, kurzem, smarami, olejami i dalej bez problemów.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #98 07 Lip, 2019, 00:08:22 »
A po aktualizacji jeszcze lepiej śmiga. Póki co - ideał.
Paczki z głów!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Zegarki
« Odpowiedź #99 07 Lip, 2019, 20:21:44 »
A da się do niego mp3 wrzucić i endomondo i iść biegać bez telefonu?
Mam huawei watch gt i tam bateria to złoto nawet 2 tygodnie. Tylko to dzięki temu, że system okrojony i za bardzo nie ma co dograć. Ma swoje mapy i aplikacje do sportów ale od początku korzystam z endomondo i za leniwy jestem żeby to zmieniać. Żeby chociaż jakaś rozsądna synchronizacja z endo była, ale tego brakuje. Huawei na siłę do swojej apki chce zmusić. Wystarczy żeby dodali połączenie konta z innymi serwisami i byłby hit.
Garmin wypuścił teraz serie z "music" w nazwie i tam już można uprawiać sporty i mp3 bezpośrednio z zegarka słuchać (aż dziwne że nikt wcześniej o tym nie pomyślał). Muszę gdzieś organoleptycznie ogarnąć tańsze modele, bo fenix najfajniejszy ale cena zaporowa ja na zegarek do mojego biegania max 3x w tygodniu po 8-15km (najczęściej 8 ;) ). Jakby jakieś ultra bieganie było to może byłoby warto, a dla samego lansu to szkoda mi kasy.

Wysłane z mojego p30pro przy użyciu Tapatalka