Autor Wątek: Potrzebna porada. Jaki wzmacniacz z dobrym cleanem ?  (Przeczytany 1648 razy)

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Sprawa wygląda tak. Potrzebuje wzmacniacza z dobrym czystym. Może to być head (mam już kolumnę hesu 212 na v30) jak i combo. Ważny jest tylko i wyłącznie kanał czysty. Używany byłby tylko w domu. Kwota powiedzmy 2-3 tysie z tym że im mniej tym w  sumie lepiej z tym że jeśli opłacałoby się dołożyć trochę to wole dać więcej a mieć coś lepszego.

Druga możliwość o której myślałem to kupienie końcówki mocy do mojego poda x3 pro z tym, że akurat co do tego tematu jestem zielony i nie wiem czy to miałoby jakikolwiek sens, czy czyste byłby na dobrym poziomie i w ogóle jaką końcówkę mocy dobrać do tego. Tak, że tutaj zdam się na wasze podpowiedzi :)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Pytanie jakiego rodzaju clean Cię interesuje i jak chciałbyś go wykorzystywać
Ja bym szedł w kierunku Fendera Hot Rod Deluxe, Kocha Studiotone albo jakiejś kopii dumble ods - to są bardziej bluesowo jazzowe kliny ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Szczerze to nie mam za mocno określonego rodzaju. Całe życie naparzałem ciężkie klimaty i dopiero teraz zainteresowałem się czymś lżejszym.  Kiedyś grałem na Fenderze Devillu i podpiętym do niego jakimś B.C Richem i jeśli chodzi o lekkie klimaty to podobał mi się z tym, że chciałbym poznać też jakieś alternatywy do tego pieca.
Ogrywałeś może oba piece (deville i hot rod delux) ? Jak one się mają do siebie ?

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Mam na sprzedaż fendera hotrod deluxe produkcji USA. Bardzo przyjemny clean i mieści się w budżecie  :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
6533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Kwi, 2011, 18:27:26
wysłana przez Hesu
3 Odpowiedzi
1928 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2013, 10:42:51
wysłana przez vysnafca75
1 Odpowiedzi
988 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Mar, 2014, 08:50:45
wysłana przez paulek
14 Odpowiedzi
6504 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2014, 23:13:48
wysłana przez wolfer
0 Odpowiedzi
1235 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sie, 2016, 23:30:57
wysłana przez Rufio44