Autor Wątek: ESP LTD BUZ-7  (Przeczytany 4040 razy)

Offline ralf80

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
ESP LTD BUZ-7
« 31 Paź, 2016, 19:19:30 »
Czy ktoś już miał do czynienia z ESP LTD BUZ-7 z przystawkami Fishman Fluence SRC Signature?

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: ESP LTD BUZ-7
« Odpowiedź #1 31 Paź, 2016, 21:17:54 »
Czy ktoś już miał do czynienia z ESP LTD BUZ-7 z przystawkami Fishman Fluence SRC Signature?

Interesuje Cię cała gitara czy tylko te pikapy? Bo pikapy będę mieć u siebie koło czwartku pewnie ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline ralf80

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Odp: ESP LTD BUZ-7
« Odpowiedź #2 31 Paź, 2016, 21:26:35 »
W sumie to interesuje mnie zarówna cała gitara jak i same pickupy. Zastanawiam się nad zmianą wiosła, obecnie mam Schectera Loomisa, pierwszy model z EMG 707, no i jakoś nie siedzi mi to wiosło, może i pickupy też. Pewien człowiek polecił mi właśnie LTD Buz-7, ale nie miałem okazji ograć tej gitary, stąd też moje pytanie, jakie opinie mają ci którzy już ją ograli.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Odp: ESP LTD BUZ-7
« Odpowiedź #3 02 Lis, 2016, 15:59:42 »
Czy ktoś już miał do czynienia z ESP LTD BUZ-7 z przystawkami Fishman Fluence SRC Signature?

Interesuje Cię cała gitara czy tylko te pikapy? Bo pikapy będę mieć u siebie koło czwartku pewnie ;)

Recka i próbki pickupów będą ? :D

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: ESP LTD BUZ-7
« Odpowiedź #4 02 Lis, 2016, 16:58:13 »
Czy ktoś już miał do czynienia z ESP LTD BUZ-7 z przystawkami Fishman Fluence SRC Signature?

Interesuje Cię cała gitara czy tylko te pikapy? Bo pikapy będę mieć u siebie koło czwartku pewnie ;)

Recka i próbki pickupów będą ? :D

Recka tak, próbki nie bo nie mam logicznego sprzętu nagrywającego. ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 312
Odp: ESP LTD BUZ-7
« Odpowiedź #5 03 Lis, 2016, 22:16:15 »
Czyżby zakup od Tomasz Dawid Andrzejewski ;-)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: ESP LTD BUZ-7
« Odpowiedź #6 04 Lis, 2016, 01:34:20 »
Czyżby zakup od Tomasz Dawid Andrzejewski ;-)

Skąd mam stąd mam. ;) już zainstalowane - jutro porządne ogrywanie.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Ragnorn

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Odp: ESP LTD BUZ-7
« Odpowiedź #7 12 Gru, 2016, 15:00:06 »
Podbijam. Miał ktoś do czynienia z tą gitarą i pipakami :)? W internetach mało informacji na temat tej gitary.