Autor Wątek: [TEST] LTD H-1000 Deluxe MiK 2002  (Przeczytany 3105 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
[TEST] LTD H-1000 Deluxe MiK 2002
« 13 Paź, 2016, 22:01:16 »
Witajcie, dziś wrzucam nowy test, to już 22 odcinek! Tym razem trafiła do mnie gitara LTD H-1000 Deluxe wyprodukowana w Koreii w 2002 roku. Dzięki @Skibodeptak  za użyczenie instrumentu.

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Fajna recka i fajna gitara, miałem kiedyś bardzo podobną, nieodżałowana strata :) Co do wspomnianych w recenzji pęknięć bindingu przy progach - to może być wina skopanej wymiany progów, jeśli oczywiście do niej doszło w tej gitarze. Gdzie takie cudeńka upolować? W miarę regularnie śledzę Allegro i mniej regularnie Ebay, i raczej nie widuje starych Horizonów z podłużną główką takich jak ten tutaj.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Gdzie takie cudeńka upolować? W miarę regularnie śledzę Allegro i mniej regularnie Ebay, i raczej nie widuje starych Horizonów z podłużną główką takich jak ten tutaj.

To pytanie do @Skibodeptak ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 309
Udało mi się upolować ją na Allegro za naprawdę przyzwoite pieniądze. Fakt, że był to sezon wakacyjny i może dlatego większość gitarników zamiast na Allegro siedziała na plażach. Zobaczyłem aukcję dodałem do obserwowanych, napisałem do sprzedającego, że kupuję od ręki za kwotę wyższą od wywoławczej - odpisał, że woli poczekać - więc poczekałem i kupiłem za wywoławczą.... ;-)

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Udało mi się upolować ją na Allegro za naprawdę przyzwoite pieniądze. Fakt, że był to sezon wakacyjny i może dlatego większość gitarników zamiast na Allegro siedziała na plażach. Zobaczyłem aukcję dodałem do obserwowanych, napisałem do sprzedającego, że kupuję od ręki za kwotę wyższą od wywoławczej - odpisał, że woli poczekać - więc poczekałem i kupiłem za wywoławczą.... ;-)

Gratki, pośpiech okazał się niewskazany w tym przypadku :D Ja ostatnio zgarnąłem okazyjnie fajną koreańską ec-300, ale na starego H-400/H-1000 z podłużną główką poluję od lat bezskutecznie, zazdroszczę i życzę by służyła jak najlepiej!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Ile ja bym miał już tych gitar, gdyby oferowali cockstocki w rewersie! ;)

Tej z jeżem sonikiem nie liczę... :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
6394 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2010, 21:47:16
wysłana przez głuchy_zjeb
0 Odpowiedzi
1856 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sie, 2013, 19:34:04
wysłana przez Sulphur
10 Odpowiedzi
2749 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2022, 11:16:30
wysłana przez Chomick