Autor Wątek: Tani ale zajebisty procek rackowy? g-major vs g-major 2  (Przeczytany 2773 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Witam Panowie

Myślę ostatnio czy nie uprościć sobie nieco sytuacji w rigu. Mam PODa HD 500, który robi mi za ster, ale nie chcę ciągnąć 20m kabla z i do urządzenia(może też zastąpię go czymś mniejszym). Z cyklu "dozbieraj i kup lampę" też mam grata, więc potrzeba mi czegoś tańszego i dającego radę.
Miałem kiedyś g-majora (albo dwa, nie pamiętam :D) i wspominam go jako fajne urządzenie. Funkcjonalne i proste w obsłudze. Nie przypominam sobie strat jeżeli idzie o sygnał, ale ciekaw jestem jak to jest względem wersji 2. Czy poza kilkoma efektami więcej coś tutaj się poprawiło i jest odczuwalnie "lepszy"? Bo cena jednak 2 x taka.

Są jakieś fajne alternatywy do 1kzł za używkę? Wypadłem z obiegu jeżeli idzie o takie procki i może pojawiło się coś fajnego nowego czego nie zarejestrowałem. Intellifex'a miałem i nie interere mnie, za duży oldschool ;)

Pozdro!
No pain No gain !

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Miałem oba Majory. I dwa jest zdecydowanie lepszy pod względem ergonomii i dopracowania wszystkich zgłaszanych błędów z jedynki. I też sporo lepszy brzmieniowo.
Paczki z głów!

Offline allbundy33

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 35
II fajna, ktoś ostatnio gdzieś w internetach sprzedawał w fajnych pieniądzach, jak znajdę to Ci podeśle kontakt jakbyś chciał

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
miałem dwójkę, bo za mną chodziła dobre 4 lata, jak kupiłem, to mi się nie chciało bawić z tym kombajnem. Dlaczego? Ponieważ posiadanie tego kombajna uzmysłowiło mi, że delay to jedyne czego mi potrzeba (a właściwie to dwa delaye) :D
Ale jesli lubisz się bawić i zepniesz to z midi, to jest to zajebista opcja w tych pieniądzach. Sygnału nie tnie bardzo, ale jednak coś tam ucina.

Co do porównania 1 i 2 to dla samych przycisków lepiej dołożyć do dwójki :D
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
G-Major 2

Zaczęty przez skarhead Efekty

10 Odpowiedzi
8796 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Cze, 2009, 11:41:13
wysłana przez James Dean
g-major

Zaczęty przez zuraw Efekty

8 Odpowiedzi
4723 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Gru, 2009, 12:01:54
wysłana przez wuj Bat
G-Major i Wah

Zaczęty przez sify11 Efekty

2 Odpowiedzi
2651 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2011, 15:04:22
wysłana przez sify11
Tc G Major

Zaczęty przez GregMan Efekty

0 Odpowiedzi
1533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2016, 09:41:38
wysłana przez GregMan
0 Odpowiedzi
1497 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2017, 12:40:32
wysłana przez omen207