Autor Wątek: Delay, chorus, reverb i looper w jednym  (Przeczytany 2732 razy)

Offline XdareckiX

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Delay, chorus, reverb i looper w jednym
« 07 Wrz, 2016, 13:20:20 »
Witam, szukam jakiegoś multi dobrej jakości ale który posiada tylko te najbardziej potrzebne wymienione w temacie efekty oraz co bardzo ważne looper. Nie potrzebuje symulacji wzmacniaczy i innych takich pierdol wiec kombajny typu POD odpadaja, nie chce płacić za coś z czego nie bede korzystał. Automat perkusyjny ewentualnie tez mógłby być. Wymagam za dużo? :)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Witam, szukam jakiegoś multi dobrej jakości ale który posiada tylko te najbardziej potrzebne wymienione w temacie efekty oraz co bardzo ważne looper. Nie potrzebuje symulacji wzmacniaczy i innych takich pierdol wiec kombajny typu POD odpadaja, nie chce płacić za coś z czego nie bede korzystał. Automat perkusyjny ewentualnie tez mógłby być. Wymagam za dużo? :)
https://www.zoom.co.jp/products/multistomp/zoom-ms-70cdr-multistomp-chorus-delay-reverb-pedal
Mam, używam, polecam.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Ewentualnie Zoom G3

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Zoom ms 70 cdr jest ok, ale nie ma niestety loopera. Dokupiłem uzywany ditto za 250 zeta i jestem happy, choć to tylko do zastosowań mono.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
A m9 od line6?

Offline XdareckiX

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
M9 za drogi, Zoom G3 wyglada ciekawie, gizmi7 używasz go?

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Niet, grałem jedynie na G5, ale brzmieniowo to chyba praktycznie to samo. No i jeśli chodzi o pogłosy czy modulacyjne - jest OK. Osobiście wolałem mojego Digitecha iPB-10, ale też był droższy i wymagał iPada starej generacji do sterowania. Niestety nie wiem, jak w przypadku G3 jest z odcinaniem sygnału, ale też chyba nie powinno być tragedii. Fajny ficzer to mini-gałki dla każdego z efektów, IMO sporo poprawiają w interakcji z urządzeniem. A, no i polecam dopłacić do wersji z pedałem ekspresji, jeśli większy rozmiar nie jest problemem - zawsze można sobie przypisać parametr jakiegoś chorusa czy delaya i robić z tym fajne rzeczy.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
7343 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Kwi, 2008, 09:12:54
wysłana przez Mery
20 Odpowiedzi
12812 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Kwi, 2012, 00:54:03
wysłana przez Dale Cooper
3 Odpowiedzi
3388 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Gru, 2016, 08:10:49
wysłana przez OMSON