Autor Wątek: LINE 6 HD PRO Problem instalacja PC  (Przeczytany 2164 razy)

Offline Boniek

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
LINE 6 HD PRO Problem instalacja PC
« 13 Lip, 2016, 22:18:31 »
Cześć, zakupiłem HD PRO i mam problem z zainstalowaniem go na kompie. najlepiej po prosze o mailowy, będę wdzięczny za pomoc boniek7@gmail.com

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Cześć, zakupiłem HD PRO i mam problem z zainstalowaniem go na kompie. najlepiej po prosze o mailowy, będę wdzięczny za pomoc boniek7@gmail.com

ja mam mailowy taki: goroncyheniek@wp.gov.ru

pozdrawiam

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Aaa, to jest dobre! Przypomniała mi się taka anegdota, mało anegdotyczna, bo prawdziwa.

Mój ziom, Teoś - wieki temu komiwojażer apteczny, jako i ja - w konwersacji z przemiłą i cycatą panią aptekarką musiał zdradzić swój prywatny adres mailowy (bo system bazujący na firmowych emailach chwilowo nie działał, a Teosiowi zależało na sprzedaży pakietu promocyjnego tu i teraz, bo cośtam, bo szybko, bo etcaetera, etcaetera...). Pani aptekarka, całym swym wdziękiem, powiedziała wonczas: "poproszę o Pana prywatny adres, obiecuję nie nadużywać, jeno prześlę szczegóły zamówienia...".

Teoś, człek skromny, drobny i łagodny w swym fizys, zafrasował się nieco, ale skuszony bonusem za sprzedaż promocji wyszeptał:

"BoskiTeodor maupa buziaczek - pe-el"

:D

Offline carolus89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
Zainstalowałeś Line 6 Monkey? Zarejestrowałeś produkt na stronie Line 6 (używki też można)?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
4748 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2009, 21:18:35
wysłana przez Qvd
16 Odpowiedzi
8886 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sie, 2011, 16:24:17
wysłana przez lolo3d
3 Odpowiedzi
2434 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2012, 09:00:57
wysłana przez are_you_me
12 Odpowiedzi
5308 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Paź, 2012, 16:53:49
wysłana przez ePeeL
0 Odpowiedzi
1239 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Mar, 2013, 23:59:35
wysłana przez daniel.iron