Autor Wątek: [NAD] Bogner Ubershall Rev.Blue  (Przeczytany 3647 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
[NAD] Bogner Ubershall Rev.Blue
« 23 Cze, 2016, 17:56:55 »
Witam,

Nawet nie podpiąłem jeszcze bo i tak wiem że Łameryki nie będzie ot kolejny dobry wzmak gadający dobrze z dobrą paczką  ;D No ale chociaż lajków na FB przybywa  :P No i Hejterów można powkurwiać a to już bezcenne... Jak pomacam będą jakieś miksiki  :headbang:






Pozdrawiam.

Zomballo

  • Gość
Ten temat jest kupa wart bez próbek! :D

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Z tego co pamiętam, to nakurwia jak pojebany. Gratki&zazdro :)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
rev. blue bardzo spoko, ale prawdziwy wpierdol spuszczał oridżinal. Ten wzmak jako jedyny wspominam do tej pory i trochę żal, że nie odkupiłem jak miałem opcję. Im bardziej Bogner kombinował, tym bardziej napsuł ;)


Uberschalle imho są wyjątkowo wrażliwe na zmianę paczki oraz lampek. W zależności od połączenia może być konkret wpierdol, ale i konkret chujóweczka.
No pain No gain !

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
rev. blue bardzo spoko, ale prawdziwy wpierdol spuszczał oridżinal. Ten wzmak jako jedyny wspominam do tej pory i trochę żal, że nie odkupiłem jak miałem opcję. Im bardziej Bogner kombinował, tym bardziej napsuł ;)


Uberschalle imho są wyjątkowo wrażliwe na zmianę paczki oraz lampek. W zależności od połączenia może być konkret wpierdol, ale i konkret chujóweczka.
pierdolisz i tyle :D

Pozdrawiam.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
rev. blue bardzo spoko, ale prawdziwy wpierdol spuszczał oridżinal. Ten wzmak jako jedyny wspominam do tej pory i trochę żal, że nie odkupiłem jak miałem opcję. Im bardziej Bogner kombinował, tym bardziej napsuł ;)


Uberschalle imho są wyjątkowo wrażliwe na zmianę paczki oraz lampek. W zależności od połączenia może być konkret wpierdol, ale i konkret chujóweczka.
pierdolisz i tyle :D

Pozdrawiam.

Chyba Ciebie ;)

:D
No pain No gain !

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix


Pozdrawiam.

Zomballo

  • Gość
No! Gęsty jak zakalec. Jest nakurw ale framusy wg. mnie wyszły Ci jednak potężniej. Jakoś tak. :)

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Jest zajebiste ziarno  :o
Kurda, miodzio środek  :-*, a nie akordeony dżętu  :P
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Ja myślę że na tym trzeba by zagrać death metal prawdziwy. A nie jakieś djenty i nagle powypadałyby nam zęby od ilości kurwy w brzmieniu.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix


Pozdrawiam.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
A nagraj dla porównania to samo na tym co masz pod spodem :) Ja nigdy bezpośrednio nie porównywałem ale lubiłem jednak bardziej 5150 zawsze... Jestem ciekaw.
wearehelp.bandcamp. com

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
A nagraj dla porównania to samo na tym co masz pod spodem :) Ja nigdy bezpośrednio nie porównywałem ale lubiłem jednak bardziej 5150 zawsze... Jestem ciekaw.
a chu... nagram bo miki pozamieniałem i już tak samo nie ustawie. Moze kiedys zestawie z 5150 i mesa, ale to już ci mówie że ten sam ślad DI z tą samą paczką i mikiem w tej samej pozycji i wszystkie 3 zagadaja bardzo blisko siebie. na 1 śladzie to dupa a nie porównanie trzebaby by min 2 najlepiej 4 wrzucic w miks i wtedy posluchac co jak siada.

Spoiler

Pozdrawiam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
27 Odpowiedzi
9995 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lis, 2008, 12:11:03
wysłana przez Owczur
8 Odpowiedzi
6713 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Wrz, 2011, 22:37:47
wysłana przez theremin
10 Odpowiedzi
12142 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2010, 19:19:44
wysłana przez Wachu
40 Odpowiedzi
17795 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2012, 12:13:43
wysłana przez Zbir
21 Odpowiedzi
4694 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2015, 23:24:08
wysłana przez sinquestsound