Autor Wątek: Reaper lub line 6 problem- no coś tu nie trybi  (Przeczytany 2770 razy)

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Hej!!!
 
Może ktoś napotkał się z takim problemem to może coś doradzi- zasiadam sobie dziś do nagrywania mojego przełomowego materiału który zrewolucjonizuje polską jak nie światową scenę death metalową a tu zaraz po przełączeniu ustawień na ASIO wyskakuje mi jakiś błąd systemu i blue screen . I to za każdym razem to samo..... nazwa błędu systemu za każdym razem inna , za każdym razem coraz dłuższa tak aby człowiek nie zdążył przeczytać zanim się system zresetuje.... Przeinstalowałem reapera i line 6 i co? No i chu... sto, nadal to samo...
Może ktoś z szanownych użyszkodników , prawdziwych skarbnic wiedzy , napotkał kiedykolwiek taki problem lub wie co z tym zrobić? Odrazu odpowiadam- format, wymiana strun gitary, line 6 na fractala lub kempera nic tu nie pomoże .
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
A ASIO przeisntalowałeś? :P
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Poważnie .... ?  8)
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Akurat o tym nie napisałeś więc można spytać...

Może spróbuj jakąś starszą wersję zainstalować?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
A nie masz przypadkiem zintegrowanej karty dźwiękowej na płycie głównej?

Zomballo

  • Gość
Wypindol wszystkie ASIO jakie zainstalowałeś. Wpisy do rejestru też przydało by się wyczyścić. Potem zainstaluj wszystko Monkeyem. L6 ma swoje własne sterowniki ASIO i nic więcej nie potrzebujesz.

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Tak już robiłem , generalnie pomogło wyjebanie asio w chuj całego i zainstalowanie wszystkiego ręcznie bo przez monkeya obiera ale na końcu wyskakuje błąd :) tak mam zintegrowaną na płycie głównej
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2905 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2011, 13:45:21
wysłana przez .rogaty
0 Odpowiedzi
1692 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2011, 18:57:06
wysłana przez mlodysatan
6 Odpowiedzi
6495 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2011, 17:44:50
wysłana przez schecter
3 Odpowiedzi
2079 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2012, 08:14:56
wysłana przez escape_artist
2 Odpowiedzi
2278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2014, 21:45:39
wysłana przez jankeros