Autor Wątek: Sustainiac do 7ki  (Przeczytany 6962 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sustainiac do 7ki
« 15 Cze, 2007, 15:45:45 »
Moze szanownych kolegow to zainteresuje... Pytanie bylo o driver w rozmiarze do 7ki;

Cytuj
Hello, Pawel

Thanks for your interest in the Sustainiac products.
We don't have any drivers for this any more.  But, we might make one before the end of the year.  I will keep your name on file, and inform you when we do.

Best Regards,
Alan Hoover
Maniac Music Inc.
http://www.sustainiac.com

3937 Cranbrook Drive
Indianapolis IN 46240 USA
317-340-1161

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Sustainiac do 7ki
« Odpowiedź #1 15 Cze, 2007, 17:03:02 »
nienawidze Cie  :evil:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sustainiac do 7ki
« Odpowiedź #2 15 Cze, 2007, 19:41:25 »
Cytat: "nikt"
nienawidze Cie  :evil:


Co? Zbieramy kaske? Moge go kupic, do konca roku jeszcze pobede w UK, a pewnie Maruda Ci cos znowu podesle na testy przy czym bede mial syndrom "kce to jeno juz"

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Sustainiac do 7ki
« Odpowiedź #3 15 Cze, 2007, 22:08:56 »
narazie (podkreslam... NARAZIE) nie mam se w co to wsadzic. wiec sie nie pisze. z Maruda jest teraz uklad ze ma zakaz wysylania mi nowego sprzetu bo musze splacic stary :D

o planach ze sprzetem nie mowie bo bedzie lincz :mrgreen:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline guitarmajster

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
    • myspace
Sustainiac do 7ki
« Odpowiedź #4 18 Cze, 2007, 11:17:15 »
tez gadalem z Alanem :P odp mi dokladnie to samo. mozna tez rozgladnac sie za fernendezem, nie sprzedaja zestawow do 7mek, ale na ebay'u zestawy wyciagniete z modelu 7strunowego revolver (czy jakos tak) schodza co jakis czas. ja osobiscie poczekam na sustainiaca :) lepiej gada, a do UV'ki byle czego nie chce pakowac :wink:

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sustainiac do 7ki
« Odpowiedź #5 18 Cze, 2007, 21:45:00 »
Z tym, ze o ile mi wiadomo sustainiac to sam driver, fakt ma 3 tryby pracy, ale zwalniamy sie tym samym z neckowego przetwornika...

Offline guitarmajster

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
    • myspace
Sustainiac do 7ki
« Odpowiedź #6 19 Cze, 2007, 00:04:41 »
hmm, z tego co ja wiem zestawy sustainiac i fernandes sa podobne - pickup do zamontowania przy neck'u, uklad scalony oraz przegroda na baterie 9V zasilajaca caly tez sprzecik na ktore trzeba wywiercic miejsca w swoim wioselku 8) fakt trzeba sie rozstac z 1 pickupem :?

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sustainiac do 7ki
« Odpowiedź #7 19 Cze, 2007, 14:01:59 »
Sustainiac ma PCB o wiele mniejsze niz Sustainer Fernandesa, poza tym daje mozliwosc operacji na push-pullach jesli sobie tego zazyczysz, czyli odpada opcja frezowania dechy i wiercenia dziur jak w fernandesie (gadalem w swoim czasie z gosciem z sound trade i z tego co mi powiedzial wynika, ze mini switche sa niestandardowe, ale zapomnialem na czym polega ich nietypowosc ;) )

Jesli zdecydujesz sie na operowanie Sustainiaciem na push-pushach (ewentualnie push-push, ale firma nie dostarcza takowych) to zubozejesz o jeden tryb pracy (na mini switchu masz 3 tryby, sustainer tylko 2)

Przeczytaj sobie to https://ssl.perfora.net/s93475566.onlinehome.us/sustainiac/orderfrm.htm

To ze nie Sustainiac nie pracuje w trybie off jak zwykly przetwornik (tylko driver), to raczej pewne, pytalem kolesia z tej firmy w mailu czy nie podciagneji by charakterystyki pod brzmienie konkretnego przetwornika neckowego, to pisal, ze nie wie o czym pisze ;)

Cytuj
Our product simply makes the string vibrations sustain, and can change the harmonic mode of vibration with a 3-position control.


Cytuj
fakt trzeba sie rozstac z 1 pickupem


Zeby nie bylo - Sustainer w trybie off jest przetwornikiem neckowym
No i tu jest przewaga fernandesa...

Tyle, prawie na pewno zamowie Stealth Plus do mojej 6ki, wiec sie pochwale jak to spiewa

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sustainiac do 7ki
« Odpowiedź #8 10 Gru, 2007, 18:51:46 »
moj blad...

okazuje sie, ze sustainiac takze, poza driverem, pelni funkcje przetwornika;

Cytuj
when a SC-size driver is ordered, we set the equalization to be similar to a Strat neck pickup. (But, of course, the Sustainiac is hum cancelling. When a HB-size driver is ordered, the equalization is set to have a humbucker sound similar to a stock '59 pickup. The pickup sound has a volume control trimpot on the Sustainiac circuit board. This allows you to set the neck pickup volume to match your other pickups.

Offline guitarmajster

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
    • myspace
Sustainiac do 7ki
« Odpowiedź #9 11 Gru, 2007, 00:08:52 »
tak mi sie wydawalo :D
nie mam zamiaru sie pozbywac mojego przy-neckowego Blaze'a
ale,  :idea:
ostatnio zastanawiam sie jaki efekt osiagneloby sie poprzez danie Sustainera "w srodek" -  na singlu gram rzadko;) na przesterze wcale, tylko cleany jakies
pytanie czy driver brzmialby jak nalezy?

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sustainiac do 7ki
« Odpowiedź #10 11 Gru, 2007, 00:39:25 »
nie wiem jakby to zapykalo... sustainery sa przeznaczone do montarzu przy szyjce raczej...

Natomiast, z uwagi na brak sukcesow w sprzedazy mojej 6ki, pomysl z sustainiac'iem wrocil w laski

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Sustainiac do 7ki
« Odpowiedź #11 06 Lut, 2009, 22:43:57 »
""Stealth PRO for 7-string guitar: Feb. 4 update: We do not crrently make a driver for 7-string guitars. We are working on developing a new 7-str. driver transducer. Most of the parts are now in stock. We expect the remainder about Feb. 10. This means we will ship product about mid Feb. 2009. We will make an announcement on the website when these are ready. We frequently receive emails/phone calls about this. These are coming so often that we have stopped responding to them. If you send an email, we will add you to the growing waiting list and send personal messages to the list. ""
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
8149 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2008, 20:13:03
wysłana przez g-zs
7 Odpowiedzi
3214 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Cze, 2008, 23:00:54
wysłana przez quorton
2 Odpowiedzi
2031 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sty, 2010, 22:56:16
wysłana przez kur_krank
9 Odpowiedzi
3595 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Gru, 2010, 21:48:26
wysłana przez Rumak